bugün

Bi son dk golü at, mutlu edecek bir şey yap. 2018 de yaşadığım büyük acıları az da olsa hafiflet.

Saçma sapan şeylerden mutluluk dilenen yıkık insan (bkz: ben) haha.
O zaman bir nevi günlük olsun bu . Hani artık günlükte tutamıyorum ya tanıdıklarım okur diye burası rahat. Gelecek yil bunu okuduğunda hangi doğu ilinde çelışiyor olursun bilmiyorum ama bu iş için nerdeyse 1 yıl çalışip evde karayi yiyecek duruma geldiğini unutma. 1 Aralık cumartesi bugün 2019 1 Aralık cumartesi şuna bakta biraz eski haline gül . Ha bi de sevgiin olmuştur artık inşallah gelecekteki ben
iyi bir şey istemiyorum senden şu anki şartlarda devam edelim kötü bir şey olmasın yeter.
Bak sende artık benim kankimsin birazcık şu sinirlerini yatıştır ya kıçım dondu.
Lütfen su gibi hemen bitme bırak biraz tadını çıkareyim.bide iyi davran bana.
Bugün 1 aralık. Yeni isimde ilk günüm bugün sabahtan sahaya inemedim sağlık tetkik sonuçlarım gelmediği için belki öğleden sonra 15 dakika da olsa sahaya iner fikir edinirim. Kazasiz belasız nice çalışmalara inşallah. Tanrimdan huzur, mutluluk sağlık, kazasız belasız ömürler diliyorum herkes için. Çalışacağım şantiye de iş kazası olmaması için elimden geleni yapacağım ama sonuçta takdir allahın.
Taylor swiftten back to december şarkısı sana gelsin aralık.

“And I go back to December all the time.”
en sevdiğim aylardandır aralık. tavrı net, duruşu bellidir. ve geçmişe sünger çekmeyi bilir. tüm yaşanmışlıklara rağmen eski yılın üzerine toprak atandır aralık. kendime benzetirim.
Kasimda yasadiklarimi yasatma bana lutfen guzel gunler istiyorum.
görsel

bakma aylardan kasım,
mevsimlerden sonbahar olduğuna.

sen ne zaman istersen çık gel.
benim kapım her zaman "aralık" sana.
Eğer adamsan 2018 çıkmadan bi güzellik yaparsın.
Çok soğuksun.
Agustos kiz evlat gibidir, yarisi nese yarisi huzun...
simdi yaz ama 15 ten sonrasinin son bahara cevirecegini bilirsin, adim adim beklerken goz acip kapayincaya kadar hizla gecer gider.

eylul kiz evladin evden ayrildigi o issizligi tasir, sessiz bir teslimiyet. Kimsenin itirazi olmadigi ama ic acitan.

Eylulun issizligi Ekimin ozlemi olur, gozyasi olur, yagmurlar ile dile gelir, cozulur, cozuldukce rahatlar, kasvetten kurtulur.

Kasim geride kalan sararmis hatiralarin huzurunu ve ilhamini tasir, ne eylul gibi issizdir, ne ekim gibi fevri...
kasim aylarin kahini, haticenin neticesi gibidir. Dostun aci sozu gibidir kasim.

Aralik yaprak dokumunun ali riza beyi gibidir, Avucunda bir gulu sikarak kanatarak gider. Sevinci ve huznu ile yukunu alip gitmistir coktan. Geride kalanlar icin yeni baslangiclara ve umuda gebe olan. Koca bir cinarin devrildigi... veda ayi.
Ya bi siktirin gidin sabah sabah.
https://m.uludagsozluk.com/e/40684695/

Tam bir ay önce böyle bir dilekte bulunmuşum. Ama ne fayda.

Son dakika golü attı atmaz mı. Duygusal ilişkilerimde üzücü gelişmeler ve genel olarak tüm ay iyi bir şey olmaması dışında aralık ayının son günü en sevdiğim küpemin tekini kaybettim. Ve kirama zam geldi. Helal olsun sana aralık be. Ağlamaklı gülen surat.