ben bu yazıyı sana yazdım

entry 33383 galeri 233 video 216 ses iyilertrends
  1. 33370.
    Suratının hatları o kadar değişik ki.. ilk defa bu kadar anlamlı bir yüz gördüm. Hem kızgın gibi net hem de hiç kizmamışçasına sakin. Hem masumluğun ırzına geçmiş gibi sinsi hemde hiç beyazlığını kaybetmemiş kadar masum. inceledim fotoğrafını,mimiklerini. O kadar olgun yüz hatların varki sanki her şey yerli yerine oturmuş gibi ama bir yandan da okadar bebeksi ki sanki daha hiç büyümemiş gibi. Hayatı hiç öğrenmemiş bir çocuk kadar temiz ve hayatın içine batan bir serseri kadar kirli bakışlar. ironi kavramının can bulmuş hali gibisin ve yanlış anlamanı istemem fakat aklıma geldikçe inceliyorum suratını. insanlara bakarsın sert bir duruşu vardır yada bebeksi bir yüzü ama sen, sanki bütün duyguların varoluş ve yok oluşu gibisin.
    #36104289 :)
  2. 33371.
    Ortalama 60-70 yıllık bir ömrüm var ama sen beni 1 gününde bile sevmeyeceksin.
    #36105682 :)
  3. 33372.
    https://m.youtube.com/watch?v=3vNtVJ7dGxg +
    #36106152 :)
  4. 33373.
    Ohh yeahh!
    #36106182 :)
  5. 33374.
    “Beraber öleceğiz diye bir şey yok Nalan. Ben senin kollarında ölmeye razıyım.”

http://mbsadam.blogspot.c...er-soyluyorsun-nalan.html
    #36115434 :)
  6. 33375.
    Yavriiiim. Yavru yavru yavru bu kız cillop gibi mübarek.
    sonunda beni de kendiniz gibi sapık yaptınız. Bu efendi adamı.
    #36115437 :)
  7. 33376.
    Sıradaki parça sözlüklüm'e gelsin.
    #36115486 :)
  8. 33377.
    Seninle hiç konuşmayan birinin seni sevdiğini anlayabilir misin?
    #36115504 :)
  9. 33378.
    Olmadığın anlardı beni sana yaklaştıran.
    Neydi bu inat. Vazgeçmek ,zayıflık demek mi ..
    #36115531 :)
  10. 33379.
    neden umut veripte daha sonra hiçbir şey olmamış gibi davranarak hem kalbimi hem de beynimi meşgul ettin?
    #36115648 :)
  11. 33380.
    Her deliliğin göze güzel gelmesi, şüphesiz sana yakışıyor.
    #36120486 :)
  12. 33381.
    Bugün dönerken farkettim de ; bütün yolculuklardan farklı bir dönüş.
    Aslında bir şehirden şehire değil de bir şehirden tek doğruya, tüm doğruların kesiştiği ortak nokta yani sana doğru gelmek..
    Tüm mesafeleri kısaltan ortak küme gibi..
    Ya da
    Aynı yağmur bulutu altında ıslanırken ; önce kirpiklerine ordan gülüşündeki Gamzenin çukurunda yuvalanan damlaları toparlayarak avucumda sana senin ruhuna avucumdan kana kana su içirmek gibi sana doğru gelmek..
    Ve kelimeler üstündeki en güzel giysi..
    Ve gülüşün bana en çok yakışan..

https://youtu.be/TF1N9zNghGc
    #36124257 :)
  13. 33382.
    sevgili öcü;
    ara ara gelip burayı kolaçan ettiğini biliyorum o yüzdendir ki bu yazıyı sana yazdım.
    dün çok geç yatıp erken kalktığımdan dolayı biraz uyumaya ihtiyacım var. eğer yazarsan ve cevap alamazsan bilki uyuyorumdur. yazık uyusun bari diye düşünüpte uyandırmamazlık etme.. sevgiler.
    #36124890 :)
  14. 33383.
    sana aşığım ben. seni sevmemek, seni düşünmemek, sana karşı koymak gibi kararlar alamıyorum ben. birçok kez birçok konuda sana karşı koymak istiyorum ama aldığım kararları daha ertesi gün unutuyorum ve işin garip yanı sana karşı koyamaşıyımı çok seviyorum; çünkü biliyorum ki seni sevmek, sana ego, gurur yapmamak, tamamen teslim olmak asla bana zarar vermez. zaten birçok kararı kendimce seni yıprattığımı düşünerek alıyorum. sen benden gelecek her şeye razısın bunu çok iyi biliyorum. senin kutsallığın, asilliğin beni yaşatan, gülümseten, hala içimi kıpır kıpır eden harika bir şey. gözlerim güzel değil diyorsun ya hani, ben de sana şakasına hep takılıyorum ya, alakası yok. garip bi hüzün var senin bakışlarında: sevgiye muhtaç, aynı raddede de sevmek isteyen bir şey var senin gözlerinde. dokunduğumda, sanki o hüznü bir kenara bırakıp salakça bir gülümseme alacak çocukça yüzünü. tatlı bir telaş var üzerinde. sanki bi enerjin var, her yere yayıyorsun. yanında olamadığım her anı yaşıyorum ben. hayalini kuruyorum, attığın her adıma kadar yaşıyorum seni ben içimde. düşlüyorum, düşlüyorum, yetmiyor yine düşlüyorum. ve ben seni gerçekten çok seviyorum, beni sevişini daha çok seviyorum.
    #36128692 :)