bugün

kimden beklediğimi bilmiyorum ama,bekliyorum işte. hiç de gelmiyor.
tam olarak şuan geldi duygu seli yaşıyorm ağlıycam. Ağladm!
Ve buna rağmen o mesaj hala gelmiyorsa gariptir...
tam olarak şuan geldi duygu seli yaşıyorum ağlıycam. Ağladm!
Saat çok geçtir karşıdaki beyni sulanarak uyuyakalmıştır cevap beklemek abesle iştigaldir.
gelmeyecek açık olalım.
gelmeyecegi bile bile beklenen mesajdir. Su saatlerde olusan muhtemel bir meraki da gidereyim: hayir uyumuyor zerre umursamadigi icin cevap vermiyor.
beklenmeyen avea mesajıyla son bulur...
hele ki face de görüldü yazısı yazdıysaa........
dalga değil ki bu, sahile geçip bekleyesin. beklemek nedir ki ustam? kaç kadar beklesen ruhun kavuşacak huzura? ertesi gün yeni bir hayata başlayacaksın sen şimdi değil mi? bir arkadaşın iki şamarı yeter mi? yetmezse alnından öperim. sık diyorum kemeri.
çok beklersiniz ama cevabı gelmez. o kadar çok beklersiniz ki saatler bile geçebilir. ardından gelen bir mesajla hemen bir heyecanla bakarsınız ama, beklediğiniz mesaj gelmemiş onun yerine umursamadığınız herhangi bir şey gelmiştir.
insanı sinir krizine bile sokabilecek durum.
beklenen bir mesajsa zaten bekleme gelmeyecektir.
olumlu sonuçlanan mülakat sonrası işe alım için gerekli evrakları içeren mesajdır. enlarge your penis mesajları kusursuz şekilde kutuya düşerken hayati mesajlar asla gelmez.
Acaba nerde hata yapıyorum dedirtir.
hayata dair iç burkan detaylardan biridir.
Sanırım tek tesellisi(kısa süren) bir sigara yakıp derin derin çekmektir.
Bekliyorum evet ama o mesaj bir türlü gelmiyor.
mesaj beklenen kimse olmayınca pek de problem olmayan durum*
adama koyar..
gelir ama en uygunsuz zamanda gelir. yeni bir ilişkiye başladığında gelir. birisiyle tanıştığında gelir. birisinden hoşlanmaya başladığında gelir. sonuç olarak gelir.
alıştığımız için normal bir durumdur.
godot'yu beklerken ...
adama 1 buçuk saatte bie paket sigara içirtir.
alıştıkça umursanmayan durum. alışmak zor tabi.
güncel Önemli Başlıklar