bugün

20 yasında, bekaretini 1 milyon euro'ya satısa cıkaran kızdır.
http://www.renkhaber.com/...8217;ya_satacak/8223.html
Sozluğumuze yazar olarak beklediğimiz insandır. o da gelsin hikayelerini anlatsın, renk olsun. Kim bilir ne derdi ne sorunu vardır. KAzandığı 1 milyon euro ile neler yapacaktır. Belki birierine ilham da olabilir. Günde 5 kez 100 dolar kazanmaktansa, bi kere kazan, otur.
(bkz: Raffaella Fico ölmedi)
bu zamana kadar neden bakire kaldıgını anlamanın pek de zor olmadıgını bize gösteren kız. para her kapıyı acar, küçük kaygan delik'i bile...
sattığını zannettiği şeyin sadece bekareti oldugunu düşünen kız dır.
o sıfatla alıcısının olmayacağını aşikar olduğu kızdır. ruhu rospudur. yazıktır günahtır. s.kilip atılasıdır.
(bkz: tavla zarı olsa alırdım)
bir disi turu. ama nasil? soyle; hani baslik parasi verip bakire gelin satin alanlar vardir ya, kadini bir mal gibi kullanan bir zihniyet. iste, ayni bu zihniyet gibidir. biyolojik bir olayi, ha gelenek-orf-adet zimbirtilariyla birlestirip 'acilmamis fistik' sifatiyla mal gibi satmissin; ha kendini bulunmaz hint kumasi zannederek pazarlayip ekonomik cikar saglamissin. kesinlikle hic bir fark yok.

bir de sonra kadin haklari diye cemkirirler etrafa, ulan avrupa da da boyle iste daha ne olsun, avrupa kadini ile esitsiniz.

(ara: beyin)
(ara: mantik)
0,01 Euro ile ihalesine katılabileceğim kız. Olsa dükkan senin...
fahişelik mesleğine başlangıç aşamasında ilk müşterisinden vizite ücretini çok yüksek isteyen kızdır.
(bkz: renkhaber dir ne yapsa yeridir)
1000 hücrelik zara önem veren bunun uğrunda karısını katleden itlerle dalga geçen kızdır..hahahahahahahahahahahha esas ironi budur işte..gerisi yalan..
"onun piyasası da öldü be abla!" denilip vazgeçirtilmesi gereken kız.
(bkz: million dollar baby)
hiç olmazsa diktirip diktirip yeniden satması gereken kızdır.
bilkentliden kullanilmis tanga misali fos çıkacağını düşündüğüm hadisedir.bekaretini satabilecek kapasitede birinin bakire olma ihtimali aydın doğanla rtenin kanka olma ihtimaliyle aynıdır.
abazan türk gençliğini şimdiden para biriktirmeye iten olay.
(bkz: kaça bunun kilosu)
bankadan kredi çekilerek satın alınabilecek bekarettir. artık 50 yılda taksit taksit geri öderiz.
(bkz: kaç paraysa verelim)
fahişeliği açık arttırma şeklinde lanse eden kızdır.
şehrazat'tan haberi olmayan kızdır. o bile 150 bin dolara razı iken 1 milyon euro nedir lan?
şu an nakit sıkıntım var, çek yazsam olur mu diye, sorulara maruz kalabilecek kızdır. *
(bkz: karşılıksız çek)
"domuz kumbaramı kırayım, bakayım ne kadar biriktirmişim? hımm... 3 tane 100'lük, 7 tane 50'lik, 14 tane 20'lik, 58 tane 10'luk, 43 tane 5'lik, 112 tane 1'lik çıktı. hımm... toplam 1837 lira. tühh yaa! yetmiyo mnskym! neyse bi kaç seneye kimse talip olmazsa ben alırım belki o bekareti! heheheh..." dememe sebep olan kız. *
bende kız olsam bende cıkarırdım serefsizim,bu o kızın en doğal hakkı mal onun değil mi size ne...
yurdum kızlarının bedevaya gittiğini düşündüren, defolu çıkacağına inandığım yüz karası.
güncel Önemli Başlıklar