bugün

haber türk'te komik cinsel kurallar başlığındaki saptama.

--spoiler--
Tazmanya ve Avustralya'nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar.

Norveç'te plaj görevlileri, çıplak güneşlenen kadınları siyah plastik torbalarla poşetleyerek plajdan çıkartıyorlar.

Arizona Cottonwood yasalarına göre; çiftlerin, "patlak lastikli" otomobil içinde sevişmeleri yasak.

Hindistan'daki yasa, sıradan ev işlerini yapan kadınlara, evdeki evlenmemiş genç delikanlıların cinsel gereksinimlerini giderme görevini de vermiyor.

Tayvan yasalarına göre, damadın akraba ya da arkadaşlarından biri, gelinin bekaretini alarak damadı, bu sıkıcı ve istenmeyen görevden kurtarıyor.

Güney Afrika Cumhuriyeti'nin Johannesburg kentinde bir kadın, her sevişme için eşinden para isteğinde bulunabiliyor.

Endonezya'da masturbasyon yapan kişiye cezası kesinlikle başının kesilerek veriliyor.

Guam'da erkekler için değişik bir meslek var. Bu mesleği yapan erkekler, şehir şehir gezerek bakire kızlarla para karşılığı ilişkiye girer ve bekaretlerini bozarlar. Bunun nedeni ise, Guam yasalarına göre bakirelerin evlenmesinin kesinlikle yasaklanmış olması.

Kolombiya Cali'de, genç kızlar evlenip kocaları ile ilk kez cinsel ilişkide bulunurlarken kızın annesi olayı mutlaka izliyor.
--spoiler--

yorum yok, herkesin kuralları kendine.
ilginç takı merasimi diyaloglarına gebe gelenektir;

''damadın arkadaşlarından, durun lan daha düğün bitmedi öküzler.''
bir pasifik adasında da bir kızla bir erkek evlendiğinde kız, gerdek gecesini damadın babasıyla yaparmış. o orada adetmiş.

(bkz: oy oy evlerden ırak)
--spoiler--
Kolombiya Cali'de, genç kızlar evlenip kocaları ile ilk kez cinsel ilişkide bulunurlarken kızın annesi olayı mutlaka izliyor
--spoiler--

- ah kızım ah.. o öyle yapılır mı? az daha aç ağzını.. açsana!!!
+ anne bi dur ya?
- bizim damattada hiç iş yok ki! ulan kız senin yerine muzla evlense aynı şeymiş.
+ anne sussana!
- bak hala cevap yetiştiriyo. ah o öylemi emilir, öylemi emilir o! çekil bakalım kenara.. bak şimdi böyle yapıp ağzını üzerine...

(bkz: bu ne lan)
matkaplara serzenişte bulunulan cümle...
(bkz: virginkiller)
Türk erkeklerinin Guam denen ülkede müthiş paralar kazanmasını sağlayacak yasa, örf ve adetler.
(bkz: Guam a ilk uçak kaçta)
--spoiler--
Tazmanya ve Avustralya'nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar
--spoiler--

spiker = evet maç başladı sevgili konuklar. ilk atak damattan geliyor..

- olum çekirdek aldın mı yanına?
+ abi unuttum valla.
- bari kuru pastaları bitirmeseydin.. neyse şimdi.. baksana, damat baya iyi bastırıyor.
+ evet ya. vucut hareketleri harika.. teknik süper..

spiker = damat gole gidiyor.. damat gole gidiyor... ve golllll... mükemmel bir gol...

- ohaaaa... ne gol attı bea!.. sana ne oldu lan? gözünü niye tutuyosun?
+ ibne ordan buraya fışkırttı.. gözüm yanıyorrr... yandımm..
- git bi yıka gel bari. maçta daha çok gol olacağa benziyor.. bari gelinde atsa bir iki tane..
- oğlunuz ne iş yapıyor?
+ bekaret bozucuyum efendim.
- o ne lan?
+ hap map bi şekilde denk getirip kızların bekaretini bozuyorum efendim. işimde iyi olduğumu söyleyebilirim. inanmıyorsanız kızınıza sorun..
- yuhhh!! hayvan oğlu.. yok sana kız.
+ kadın.. artık... kadın..
bekaret bozuculuk meslek lisesi

sıradan bir öğretim günü.. okul müdürü ve tecavüzsel bilgiler öğretmeni olan nuri alço öğrencilerine dersin temellerini anlatmaktadır.

- anlat çocuğum. kızın gazozuna ilaç attın, kızda içti. şimdi ne yapacaksın?
+ hocam kızı nasıl olsa uyuttum diyerek annesinin peşinde düşeceğim.
- işini bitirmeden nereye gidiyosun salak?
+ ama kızı uyuttuk hocam.
- sen ninnici misin ki uyuttuğun kızı bırakıp gidiyosun. bide üstünü ört baride üşümesin kız.
+ peki hocam.
- bak anguta! peki diyor ya..yok, senden tecavüzcü olmaz. sen olsan olsan aldatılan eş olursun. otur bakalım otur..

- sen kalk. kızı kirlettin sabah oldu. yanyana uyandınız ve kız şaşırdı, üzüldü, kahroldu. ne yapacaksın?
* hemen kızı avutacağım. seninle evleneceğim diyeceğim..
- aferimmmm...
* sonrada beraber kuyumcuya gidip yüzük bakacağım. daha sonrda kızı ailemle tanıştıracağım.
- oldu mu şimdi aptal evladım? hemen evlendin sende. nasıl tecavüzcülük lan bu?? sizi seçip seçip mi verdiler lan bana??..oturrrr..

beden dersi.. öğretmen aynı zamanda müdür yardımcılığı görevinide üstlenen tecavüzcü coşkun..

- kızı kirlettin ve bi sevdiği eve geldi. nasıl kaçacaksın?
+ koşarak kaçacağım.
- yapma ya! olum evin önündeki ata binsene.
+ hangi at?
- seni s.ken at. töbe töbe, şimdi azımı açtırma! koşarak kaçacaksın tabi ama nasıl koşacaksın, o önemli.. gerizekalı..
+ nasıl koşacağım hocam?
- ayakların dötüne vura vura koşacaksın. koşarkende ara ara dönüp arkana korkuyla bakacaksın ki bi bok yediğini herkes anlasın.
+ anladım hocam.
- y.rak anladın. aptal aptal bakmandan belli senin bi bok anlamadığın.. yirmi tane şınav çekte aklın başına gelsin..bir... olmadı bu... birr... ha şöyle... iki...
- abi başvuruları nereye yapıyoruz?
- allah belanı versin.
- bey koş.. bekaret bozuculuk meslek olmuş.
+ bizim zamanımızda illegal yapardık biz bu işleri, gizli gizli. şimdi resmi yapmak ister gönül ama çük kalkmıyo..
dogru olabilecek kadar iğrenc bir saptamadır. cunku devrımınzde ınsanlar o kadar serefsızlestı kı... allah hepsının hak ettıgını tez zamanda yasatsın.
(bkz: cv de ilgi alani olarak masturbasyonu da belirtmek)
(bkz: cv sine penis boyunu yazan insan)
ayıptır günahtır,erkek olarak adam gibi entry girip bayanların özeline saygı duymamız gerektiğine inandığım bir başlık.
*GUAM'da bakire kızların evlenmesini kesinlikle yasak olması ve bunun için kızlar bekaretlerini para karşılığı bu işi yapan kişilere bozduruyor olması*
Ada turizminin gelişmesinde büyük rol oynamış bir olgu olmakla birlikte, ülke turizmi için harcanılan paranın ise az maliyet çok iş felsefesine denk gelmesiyle hiç bir şekilde yabancı turist kıtlığı yaşanmayacağı ilginç ve tabuların yıkıldığı bir ada ülkesidir. Unutmadan da Guam, Amerika'nın okyanus aşırı ülkelere karşı kurmuş olduğu, önemli deniz ve hava üslerini barındırır. Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı özerk bir devlettir. Ne özerklikse artık kelime oyunlarıyla sömürge ifadesini dolaylayan milletin artıkları işte ya neyse.
(bkz: dur yeğen hele bir soluklan)
güncel Önemli Başlıklar