bugün

vıcık vıcık erkek modeli. (bkz: hanım meşe odunumu getir)
insan ziyanlığı.
kurnaz erkektir.

-o ne o meme mi ?
(bkz: meşe odunluk karakterler)
mal kelimesini tam karşılığı.
burun kılları ile tezat sergileyen erkektir.
(bkz: ayı)
arkaya bakılmadan kaçılması gereken sevgilidir. kaçarken çelme takılıp düşürülmelidir ki, bir daha yavşamasın diye...
döl israfı.
(bkz: yok artık).
evlenildiği hal de, ne taklidi yapacağı merak edilen zat'ı muhteremdir, memeye yavşamak için bebek kamuflajıdır...
sevgili olma aday adayıdır. birisine eş, sevgili olabilme ihtimali diğer erkeklere göre kat ve kat düşüktür.
ağzının üstüne okkalı bir tokat indirip kendine getirilesi sevgilidir.
günümüz kuşağının dizilerden esinlenmiş modelidir.buna kızların erkek gibi kavga etmeside eklenebilir.
hoş olmasa gerek.aman tanrım dağlara taşlara töbe töbe.
(bkz: eski sevgili)

edit: allah belasını versin.
(bkz: beyinsiz olmak)
bebek taklidini bu gereksize kim örnek göstermiştir de bu kadar rezil duruma düşürülmüştür? tipik yalaka erkek. ilerde de kesin kılıbık olur kesin.
Erkeklere itici gelen ama pek çok kızın hoşuna giden cici sevgilidir. Kimisi içinde yatağa giden kestirme yoldur bu.
annen seni dogurmamis sicmis denilesi insan
bunu var ya öyle bir döveceksin öyle bir döveceksin ki beyni gerçekten 3 yaş seviyesine inecek. hayvan herif adam ol lan biraz, it. bebek taklidi yapan erkek mi olur ya. allahım yarebbim nasıl sinir oldum ibneye şimdi.

kısacası, bunu sabaha kadar ıslatacaksın sonra sabah aynı hortumla döveceksin. *

misal düşünsene benim bebek taklidi yaptığımı kendimden tiksindim lan. *
ayak yapan erkektir.
agugugu yerim senin kukunu akukuku.
evlat olsa sevilmez, hadi kıza bir nebze şirinlik katsa da ne bu yahu erkek dediğin biraz oturaklı biraz sert olur.
kızımız alıştırmıştır efenim, sonra o hale giren adama bakıp gülüyordur, ama erkekler yer bunu hep, severler, onların dünyasında şımarıklığın sonu yok, gerçi son diye bir şey de belirlemezler, belirli şeyleri de yoktur, öff neyse..*
eksileyen piç, uza, bak her akşam çekemem seni.
türkçenin erkeğin içine yüklediği anlamı bünyesinde barındıramayan şahsiyettir. tabi cinsiyet olarak erkektir ama zavallı olanındandır. bir de derler ya: "karı gibi adamsın lan" işte böyle erkektir.