bugün

kafası rahattır oh mis.
insandır.
Sığır sensin.
Hayret ettiğim bir durumdur.
efendim.
RÜYALARDA BULUŞMAK iSTEYEN iNSAN.
OLUMSUZ BiRŞEYLER DÜŞÜNMEYENDiR, GÖZLERiNi KAPATIP HAYAL KURMAYA BAŞLAR ZATEN DENiLDiĞi GiBi SANiYESiNDE UYUR.
yalan efem. sabaha kadar sözlükteydi.
Kafası rahat insandır.
derdi olmayan insandır aynı zamanda kredi kartı olmaması , sevgiliye ihtiyaç duymaması ...vb. durumlar bu kişilerde gözlemlenebilir.
yorgun insandir tabii sözlük genelindeki kişiler sabahtan akşama köpek gibi çalışıp yorulmadiklari kafa rahatlığına vurmustur hayal kuracak mecalimiz yok.
yorgun insandir tabii sözlük genelindeki kişiler sabahtan akşama köpek gibi çalışıp yorulmadiklari icin hepsi zengin beyaz yakali elit kisiler oldugundan kafa rahatlığına vurmustur hayal kuracak mecalimiz yok.
Keşke sığır olsaydım, o zaman.
eti sert olur.. kaslı olur.. ama az yağlı ve kokusuzdur.. evet.
Valla yastığa koyarken uyuyorum nerdeyse havada. Amma velakin gece 3-4 'de uyanıyorum, ondan sonra tekrar uykuya dalmak zulüm.

Kim demişti ya, uykuya dalamayan panik atak, uyku arasında uyunan depresyondadır.
imrendiğim gamsız, dertsiz kişisidir. Yorgunluktan, mutsuzluktan, stresten epey bir vakit uyuyamam. Ve bu uyanırken de insana yorgunluk hissi veriyor.
Sıgır falAn ayıp oluyo bak deme öyle.
istediğim skillerden biridir.
uykunun yerine hiç bir şey geçemez, sığır olmak bile.
Sığır falan değiliz derdimiz yok çok şükür.
kıskanılası sığırdır.
Nasıl becerirler bilmem olmuyor arkadaş ille de bir sey geliyor insanin aklına bir sag bir kac dakika sonra sol manevra yapmadan uyku gelmiyor.
Ama adam yastiga kafayı koyunca küt gidiyor.
yattıktan en az 45 dakika sonra sızabilen bir insanım insanların hiç derdi tasası yok ya ne güzel.
Yalan yok kıskandığım sığırdır.
bu sığır benim.

çok da rahat değilim öyle aslında. iki ucu boklu değneğin tedarikçisiyim. ne emmeye ne gömmeye gelen sorunlar çıkmazındayım, yukarıya tükürsem köfte aşağı tükürsem alt komşunun kel kafası..

ben nereye tüküreceğim ulan allahsızlar?

hayır yani yatağa girer girmez uyuyunca kralsın sanıyorlar. bilmiyorlar ki aslında çok geç yatıyoz, zabanan zor uyanıyoz.
Imrendiğim sığırdır. Sahi nasıl başarıyorlar. Böyle hayvan gibi uyumak istiyorum kafamı yastığa koyar koymaz.
Evlenmeden önce böyle birini tespit ederseniz evlenmeyin bunla. Tam Bi sığırdır.