bugün

başı açık olarak gezen ve dinimizin gereği olan türbanı takmayan kadınların her saniye günah işleme olayıdır.

arkadaşım sen nasıl dışarıya başın açık çıkarsın. elin adamına nasıl saçının telini göstererek o adamları tahrik edersin. bunun sorumluluğunu nasıl üzerine alırsın. hiç mi düşünmüyorsun senin saçını açık gördüklerinde orgazm seviyesine gelebilecek abazalara sahip olduğumuzu.
dini çarpıtmaktır.adamın biri saçla tahrik oluyor diye kadın sıcağın altında niye o türbanı taksın ki.
sanane, sana mı yazılıyor işlediği günahlar şeklinde cevap vermek istediğim hede. harbi sanane lan? her koyun kendi bacağından asılır lafını bilmiyor musun sen?
kaldırıp kafanı bakma sen de kardeşim.
Kuran-ı Kerim'de başınızı örtün demez. Mahremlerinizi örtün der herkez ne anlıyorsa onu yapar bu kelimeyi 50 kişi farklı anlıyabilir, yorumlayanilir
tahrik olacak kadar seviyesi düşük insanların varlığını gösteren içler acısı haldir.
saça bakıp asılan insan olduğunu düşünmediğimden katılmayacağım durum.* varsa bile günah saçla tahrik olanın değil de saçı açık gezenin midir, merak ederim.
türbanlı görüp tahrik olan erkekler de var olduğundan bu mantığa göre onlar da günah işliyor. hem de namuslu göründükleri halde.
kendini bilmez bir kesim tarafından sürekli tekrar edilen bir genellemedir. oysa ki bu insanlar, asıl müslümanlığın; kafanın üstündeki baş örtüsünden ziyade, kafanın içindeki islam fikriyle de doğru ve güzel yaşanabileceğini bilmezler. saçı, cinsel organ gibi düşünüp, kapatmayana iffetsiz gözüyle bakarlar. bu milleti açık/kapalı diye bölüp kutuplara ayıran da bunlar değil midir zaten?

bu ülke asansörde deliler gibi sevişen türbanlıyı da gördü.

özetle; ne başı açıklar dinsiz, ne de başı kapalılar müslüman...

hayat, kaideyi çürüten istisnalarla dolu, bilin bunu.
"başı açık kadınların her saniye günah işlemelerini" tespit edecek kadar o kadınların günahlarına tanık olmuş, hatta dahil olmuş; kadını her zamanki gibi "ikinci sınıf insan" olarak sınıflandırıp damgalayan zihniyete sahip; entry-nick uyumsuzluğu içinde kıvranan yazarın trollük girişimi ürünü olan sözde tespittir.
hiç kimsenin beyni günah sayacı olmadığına göre ve azraille karşılaşana kadar herkesin kurtulma şansı olduğuna göre kendi günahlarına bakması gereken yancıların ortaya attığı manasız bir söylemdir.
baş örtüsüne, türban diyen cahil cühelanın, belli bir kesimi tahrik edip, ortalığı kızıştırmak üzere ortaya attığı cümledir. kimsenin kimseyi bir şey yapmak için zorlamadığını ama yinede içinde trollün dışarıya vurması sonucu oluşan patlamadır.
yobazlık, bağnazlık ve gerizekalılığın tavan yaptığı başlık. başını kapatanlara kapatmayanlardan farklı davranmıyorum, o çok başka bir mesele ama, sen nasıl olur da bana başını kapat, yoksa öbür dünyada cehennemde yanarsın diyorsun? öbür dünyaya mı gittin?* , yetkili mercilerle mi konuştun, nereden biliyorsun da bana sınır koyabiliyorsun?! bugün benim tanımadığım bir adam bana sırf başım açık olduğu için cesaret edip laf söyleyebiliyorsa, din hakkaten çok yozlaştırılmış ve zekalar giderek daha az kullanmılmaya başlanmış demektir.
başını sımsıkı türbana sarıp dapdar etekler giyen güruh zannımca başı açık olan kadınlardan daha bir dikkat çekmektedir. saç teliyle orgazm olan bir topluluğu kafadaki türban mı dizginleyecek? aynı şey kadınlar için de geçerli olmalı o zaman. onlar da erkek saçından orgazm olabilirler. biz de her saniye günah işliyoruz o zaman senin mantığınca.

senelerdir kafanıza tıkılmış kadının ikinci plandaki düşüncesi işte böyle saçına, tırnağına kadar kurcalatır kadın toplumunu. ama işinize gelmeyince de "islam hoşgörü dini, kolaylık dini" deyip mağrur bir havayla gezersiniz.
kafa kılından tahrik olan adamı hayal ettiğimde beni gülme krizine sokan durumdur.
(bkz: yaran başlıklar)

annem 50 yaşında ve şu an ailenin günah rekorunu elinde tutuyor demek ki! canım annem benim, sen yedir içir, giydir, her zorluğa katlan evlatların için, yoktan var et, evlatlarını koru her fedakarlığı yap sonra da itin biri başın açık diye seni günahkar ilan etsin! adaletini "seveyim" senin!
(bkz: troll kursları açma gereği)
(bkz: stoya)
tabiiii, başı açık kadınların hemen hemen hepsinin, elinde sikle gezdiği gözlemlendiği için çok doğru bir tespittir.

sonra neden türbana karşısınız rerere rörörö. neden türbana böyle yaklaşıyorsunuz ühühühühühü. ay neden acabaaaa???

türbanlı kadının memeleri bıngıl bıngıl ortadayken günah değil tabi.

s*kerim böyle kafayı yeter lan.
Başını kapatıp herkesin düşüncesine burnunu sokmaktan kat kat iyidir.
biri de çıkıp demiyor ki madem kadın erkek eşit islamda, kadınlarda erkeğin saçının telinden tahrik olup orgazm olabilirler. Neden erkekler takke takıp gezmiyor diye sorulabilir.

saçtan tahrik olanın nefsini gibeyim ben.
bir tespittir.

ama benim demem o ki bu tespitleri yapanlar, sokaktan bir kadın geçse arkasından bakakalırlar. çok müslüman ya bu arkadaşlar. alemin o kadar derdi var, gelmişler uğraştıkları meselelere bak.
şapka giymeyenleri asan istiklal mahkemeleri ile temelde aynı zihinsel yapıya sahip kişilerin ortaya atacağı fikirdir.
basi kapali kadinlarin sictigi bir uydurmaca.
kesinlikle (?!?!) (??) doğru (hastır lan) önermedir. çünkü biz erkekler kıçtan veya göğüsten değil saç telinden tahrik oluruz. oh o nası saç allahım resmen kazma gibi oluyor çükçağızım. tamamen çıplak olsun ama başı kapalı olsun dönüp bakarsam dikembe mutombo olayım.