bugün

https://twitter.com/eha_g.../1111214089110466561?s=21

Cehaletin cinneti olarak tarif edebilirim şu zavallı yaratığı..
rahatsız olduğu bir durumu kendi cümleleri ile ifade edip, kendi rahatsızlığını dile getirmiş olan vatandaş videosu. adam bu durumdan oldukça rahatsız olmuş ve bu ifadelerine yansımıştır? hayır yani ne bekleniyordu ki? herkes kabul edip ses çıkarmayıp öyle başını öne mi eğecek? üstelik adam bir yerde oldukça yanılıyor. "iran mı?" diye sormuş, artık iran da bile bu görüntü yok. şu mağdur edebiyatını bir yere bırakın artık. kim başını neden kapıyor bu ülkede herkes biliyor. kimse kimseye ibadet, inanç polemiği yapmasın. satanist bir iktidar başa gelse herkesten önce bunlar kedileri keser yer.
sakallının biri, “her taraf açık her taraf çıplak orospu diyorum ben bunlara orospu” içerikli video çekseydi o zaman neler olurdu acaba..
aynı videoyu bir tane sözde yobaz (sakalı olması ve 5 vakit namaz kılması yeterli bu yafta için) şortlu bir kıza karşı çekseydi ortalık nasıl karışırdı hayal bile edilememektedir.
insanlığın öldüğünü bir kez daha görmüş olduk. insanlar özgür dür. istediğini giyer. insanları rahat bırakın yahu. Kaçıncı yüz yıldayız konumuz hâlâ baş örtüsü ve türban olmuş. Sonra bu ülke niye gelişmiyor.
O türbanlı personelin ses vermeden yoluna devam etmesi? Bilemiyorum.
tam da seçime 4 gün kala... bak sen yahu! hay allah!

bunu yesek orucumuz bozulur mu?

geçiniz...
sakallı ibneleri kudurtan hemşehrimdir.
Maalesef ülkemiz de türbanlıya laf eden sol, açığa laf eden sağ tarafın neferi olarak algılanıyor.Bundan dolayı seçimden önce sol görüşe olumsuz etiket olarak vurulması için tutulmuş bi eleman olabilir.
Bu gözler daha neler görecek çok merak ediyorum.
akli trolldür. çok net.
facebook profilinden belli.

orul orul orospu çocu. izmirlilere böyle karalama kampanyası yapılmaz ben sana göstereyim gel gel!!!
(bkz: türbanlıya hakaret eden adamın aktroll çıkması)
(bkz: bülent kökoğlu)
Memleketi malatya, yaşadığı yer istanbul. Artık izmirlilere bok atmaya çalışmayın.

görsel
ülke geriye gidiyormuş..Zihniyet olarak bunlar gibiler yüzünden geriye gidiyoruz evet bu da bi çeşit çomar arkadaşlar. bunun bir diğer versiyonu da açık giyinenlerle başı belada olan çomarlardır. iki taraf da aynı kulvarda yarışıyor.
salın artık şu kadınları biii...
Ajan provakatör çıktı iyi mi?
bu herif akp ajanı çıkarsa hiç şaşırmam valla... ben hiçbi zaman böyle bi videoyu bir normal adamın videoya çekip twitter´a koyacağını hiç sanmıyorum. buna atlayan akp medyası oldu, ezan ıslıklaması olayını da akp medyası üstüne almıştı.

akp medyası karşı tarafı kötü gösterecek neyi üstleniyosa, o vukuatı kesin akape ajanları yapmıştır...

para karşılığı tabii...

bunları yemeyiniz, ağzınıza aldıysanız da tükürünüz.

adam bi de "izmir" den geliyo...hah hah hah hah....mesela "sivas" tan da gelebilirdi, di mi? ankara´dan da gelebilirdi...ama izmir´den geliyo...

akape medyasının yaymaya çalıştığı akape karşıtı her yayının arkasında mutlaka onların ajanları vardır. bu da işte trolleme hareketi...

bunları yemeyiniz.
biride çıkıp dese ki; suratında 1 karış sakal, modern değil paspal giyimli ıyyy ne tipsiz adam, dese ne diyeceksin be adam.
ulan gelişmişlik insanların ne giydiğiyle mi alakalı yoksa o bulunduğun havalimanının kalitesiyle mi alakalı. dünyanın en gelişmiş havalimanlarına sahipsin ama senin taktığın şey orada çalışan bir kaç türbanlı.
aynı tip emirates e binince bundan hiç bahsetmez ama. gerçek yobaz kendisi farkında değil.
açılınca saçılınca medeni olunsa hayvanlar hepimizden daha gelişmiş olurdu.
Gözaltına alınmış, Silivri güzeldir şimdi, ne soğuk ne sıcak.

https://m.sabah.com.tr/gu...-kokoglu-gozaltina-alindi
izmirli değil malatyalıdır.

görsel
Tam da seçim arefesinde, inandım mı ? Hayır. Algınız batsın. Bir kesimi diğer kesime düşman etme çabalarınız yüzünden allah sizi kahretsin.
Tam da seçim arefesinde, çok enteresan.
görsel
aşısını yapıp, tasmasını takmışlar. haaayyydi yalllahhh
Adam zaten istanbulda yaşıyor ve malesef malatyalı izmirle alakası yok. Trt ve atv ile ilişkili biri süreklide dini paylaşım yapıyor nedense tam da seçim haftası ortaya çıkan bir video da türbanlılara hakaret ediyor iyi denemeydi aktroller yiyene afiyet olsun.
he izmirli aq
bak yukarda biri paylaşmış kim olduğunu, malatyalı bir şifacıymış
sizin badeci tayfadan yani.
mağdur edebiyatı yaratmak amacıyla yaratılan provokasyonlar bunlar. Uymayın bu heriflere.
görsel

Tesettür giyimi. inancı nedeniyle başını kapatıyormuş.
Doğma büyüme izmir'liyim böyle bir streç pantolonla sokağa çıkmadım.
Herkes de biliyor ki bu inanç için kapanma değil.
Tamamen siyasi, asıl nefret edenler kendilerini böylesi bir yozlaşma içine sokanlar, kendileri.
Çelişki içindeler, dini kesimin nimetlerinden yararlanmak istiyorlar. Şu an sadece tesettürlüler devlet işlerine girebiliyor. Hatta bazı market vb. Özel firmalarada sadece onlar alındığı için baktığımız her yerde görüyoruz.
Diğer taraftan içlerinden gelen giyim şeklinide devam ettiriyorlar. Sonuç böyle oluyor.
Bu çelişki giyimde bir kültürsüzlük ve yozlaşmaya sebep oluyor.