bugün

An itibariyle başlatılan kampanyadır.
Söz konusu buton ekşi’de denenmiş ve işe yaramıştır. Uygulama Sorunsuz devam etmektedir.

Aynı şeyi Uludağ sözlük için de istiyoruz. 1 moderatör ile idare edilen, saçma salak başlık açanlara hızlı işlem yapılmayan sözlükte bu uygulamayı hayata geçirmek büyük önem taşımaktadır.
Her şeyden önce bu internete para ödüyoruz. Sırf eksi oy Almak için ifade özgürlüğünü aşıp, suç içerikli başlıklar açan şerefsizlerin entrylerini okumak zorunda değiliz.
Alışveriş yaparken bile onlarca filtreleme seçeceğine sahip olduğumuz bu teknolojik ortamda parayla köpeklik yapanlara, pedofili ve taciz/tecavüz sevici tiplere, eksi oy almak için her türlü iğrençliği sergileyenlere maruz kalmak zorunda değiliz.

‘Başlıklarını engelle butonu’ istiyoruz.
Evet acilen gelmeli.
sözlükte bulunan yevmiyesiz ak kenelerin sinirden birbirlerini okşamalarına sebep olacaktır. zaten şimdi de çok skleyen yok ama başlıkları falanda görünmeyince iyice kayışı koparıp birbirlerini badelemeye başlarlar.
Katılıyorum.
Lütttttfen.
troll ve aktroll başlığı görmekten bıkmış ciddi bir kesimin destekleyeceği kampanya. cidden biri görsün artık şu isteği.
benimde desteklediğim istek. hani yazarı engelledim ama garip başlıklar görmeye devam ediyorum. keşke engelleyince kökten bitse bu iş ve ne başlığını ne de başka bir şeyini görmek zorunda kalmasak. edep yahu.
Zaten yazan hepi topu 3 kişiyiz kendi kendimize mi yazacağız dedirten istek.