bugün

ümmetin pek anlamadığı isme sahip hastane.
zaten anlamasınlar, anlasalardı bugünkü durumda olmazdık.

neyse, çam bizi, sakura da japonları temsil edecekmiş.

ben diyeyim çam ve sakura, siz deyin swap hastanesi.

doların nasıl 6.85'e düştüğü belli oldu.
ümmetimiz caponlara müteşekkir.

selam duva, çam ve sakura ile.

edit: hastanenin açılışında japon şanatçı saori yuki şu eseri seslendirecek ve ümmeti coşturacakmış.
https://streamable.com/hnyuh3
Çamlar devriliyor anlaşılan.

(bkz: swh).
Çam kısmı bize giri... Bizi temsil ediyormuş.
müsülman ülkesinde ne çamıymış o, eyy cehape.

hüloğla kalın.
en azından katarlılar gibi kanal istemediler.
japonlara müteşekkiriz.
Umarım çam ağacı budanmış ve ucu sivriltilmiştir. Utanmasam ucuna yağ sürmelerini de isterdim ama haya ederim.
yani evet değişik isimli hastane.
Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından bugün açılışı yapılan şehir hastanesi.

Sayın cumhurbaşkanımız açılış konuşmasında:
"Çevresindeki 15 dönümlük alanı binden fazla çam ve baharın müjdecisi kiraz çiçeği sakura ağacıyla donattık, donatmaya da devam edeceğiz. Bu bizim özellikle dostluğumuzun kalıcı olmasını inşallah sembolize eden adımlar oluyor. Sadece estetik bakımdan değil, teknolojik altyapısı, müştemilatı, konumu, imkanları ve diğer özellikleriyle istanbul'un gurur abidelerinden olacak bir eseri daha ülkemize kazandırdık." Dedi.
Hazır olmayan hastane. En az bir senelik iş var neden açılış yapıldı anlamadım.

Eksileyen arkadaşlara hastanede çalıştığımı belirtmek isterim ama televizyondan daha iyi bilemem tabi onlar da haklı.
Bu nasıl isim be?
Mrltln ablamızın asla çalışmak isteyeceği hastane, erectordan duydum doğa ve ağaç düşmanıymış evet.

Selam ve kozalak ile.
25 yıl sonra hastane bahçesindeki çam kozalakları bize gi... Olgunlaşır.

Kaç para borçlandık acaba çok merak ediyorum, devlet neden yerli ve milli mütahitlerimize yaptırmadı ki bu hastaneyi?

Ayrıca Ortağımız olan jcr türkiye'nin kredi notunu düşürmüştü, bunu ne çabuk unutup fetöye methiyeler dizdiğiniz gibi japonya için ağaç dikiyorsunuz.
Daha uzak yer yok muydu ya? Ne bilim yani Tekirdağ Falan..
Hasta garantili olduğu için herkesi yatırmaya çalışan otel konforunda bir hastane. Kronik rahatsızlığı olan bir arkadaşımın yakınına yatış yApması gerektiğini söylemişler hafta başında gittiğinde 3 gündür hastanede yatış halinde kaydı olduğunu öğrendi.

Küçük bir operasyon geçirmem gerekiyor, normalde hastane 2 günde taburcu olursun diyor ama buraya gidersem rahat 10 gün yatarım var gibi geliyor.
Altında ne olursa olsun, aşırı güzel olan hastanedir. ilk defa bir devlet hastanesinde kendimi özelde gibi hissettim. Dün covid-19 testi yaptırmak için acile gittim; uğraşmadan, hızlıca yaklaşık 15 dakikada testi yaptırdım. Özellikle genelde en ufak belirti göstereni yapmaları hoşuma gitti. Hastane güzel, covid bölümü gayet iyi.
içinde gratis var nasıl ölü yatırım, market filan da var. Avm kıvamında hastane baya eğlenceli duruyor hadi bakalım.
Bugün oğlumu acile götürdük bu hastaneye. Muhteşem hizmet. Hiç beklemedik denilebilir. Bizim ilçede gitseydik hem çocuk doktoru bulamayacaktık hem de 3 saat bekleyecektik. Bir de çocukları 7 yaş altı ve üstü olarak ikiye ayırmışlar çok iyi gerçekten. Allah dert verip derman aratmasın tabi de gitmeniz gerekirse içiniz rahat olsun.
corona virüsü için yapılmış olan, corona bitmiş sayıldığı için şu an nasıl çalıştığı merak edilen hastane.
Gideni hemen yatıran hastane amcam 1 aydır yatıyordu dün ameliyat oldu bacağından 1 ay daha yaptırırlar mı lan.
DÜNYADA BAŞKA BiR ÖRNEĞi VAR MI BiLMiYORUM AMA BiR BÖLÜMÜ AVM OLARAK HiZMET VERiYOR.KOCA OYUNCAKÇI MAĞAZASI BiLE VAR.
NASIL BiR ÜLKEDE YAŞIYORUZ BELLi DEĞiL..

iŞiN ACAYiBi,ŞiŞLi ETFAL'iN SEYRANTEPE'DE Ki HASTANESiNDE SU BULMAK ZOR.
KAPIDA BiR SiMiTÇi VAR FULL HiZMET.

REZiLLiK.
ismi güzel bir hastane ama allah kimseyi muhtaç etmesin hastaneye.
Hollanda’daki hastanelerinin genelinin alt katı avm gibidir. O hastanelerde sadece randevulu hastalar bulunmuyor. Haftalarca, aylarca yatılı kalan hastalar, refakatçılar var.
Avm gibi dediğiniz alanda ihtiyaçlarını gideriyorlar. Bana yakın olan hastanede pedikür/manikur kuaför bile var.
Bence olması gereken. En azindan insanlar odasından çıkıp az kafa dağıtabilmesi için güzel bir alan.
Birkaç özel hastane ve baya bi devlet hastanesine gittim rahatça söylüyorum gittiklerimin arasından açık ara en güzel hizmet veren hastane burası. Kendinizi lüks özel hastanede hissediyorsunuz. Ayrıca başakşehir mimarisi sebebiyle alışveriş yapmak için arabaya binmenizi gerektirdiği için hastanedeki minik AVM çok iyi olmuş. Yapımı sırasında kimlere haksız paralar yedirtilmiştir bilmiyorum ama cidden güzel, modern ve hastasıyla ilgilenen bir hastane.
şehir hastanelerinin içinde hep avm var. vip odalar var. kahveci var baboş.