bugün

2024 Yerel Seçimleri'nde istanbul'da aday çıkaracaklarını açıklayan DEM Parti'nin havuz adaylarından.

Bu hamle de imamoğlu'na örtülü ve dolaylı destek maksatlı olabilir.
insanın burnuna pis kokular geliyor. bu kadın durduk yere dem'den ibb adayı olmaya kalkıyor. acaba kendisine bir şeyler mi vadedildi. mesela sen çık ekrem'in oylarını böl bizde selahattin'i çıkaralım gibisinden! ne bileyim bu tamamen benim düşüncem ama siyaset çıkar çatışmasıdır her şey beklenir.
istanbul belediye başkanlığına adaylığını koymasını tasvip ettiğim terör sempatizanı, sayesinde istanbuldaki terörist muhiplerinin oranını görebiliriz.
kocası pkk sempatizanlığı yaparken ortalıklarda gözükmeyen şahıs.
güldürdü.

görsel
selo itinin karısı.
ırz düşmanı, sapık, lider olarak tecavüzcüleri seçen ve kendi başkanının karısına bakıp mastürbasyon yapan partinin seçmenleri tarafından saldırıya uğrayan kadın.

gavat'lar meclise!
ırz düşmanı namussuz piclerin hedefi olan kadıncağız. yatacak yeriniz yok ipneler.lafa gelince de biz müslümanık derler.
vedat yazıcı tarafından değil, hdp seçmeni vedat muti tarafından sözlü saldırıya uğrayan, gavatların demokratik partisi başkanı selahattin demirtaşın eşi.
üç kağıtçı öğretmen. sahte raporlar alarak aylarca okula gitmemiş. kocası da kendisi de türkiye devletine her yönden düşman, bunu da açık açık söylemelerine rağmen devletten maaş alıyorlar. aklımızı seveyim.
selahattin demirtaşın eşidir, bu kadına sırf ince ziyaret edecegi vakit hakaret edip inceyi alkışlamak omurgasızlıktır dansözlüktür.

o yüzden sizin yeriniz bura degil dans pistleri.

yiyorsa bu kadını eleştirdiginiz kadar inceyi de eleştirin.

bu kadın mı inceyi ziyarete gidiyor nedir bu hadsizlik.
Ülkede en çok küfür yiyen insanlardan birisidir.
T*şak demirtaş daha uygun olabilir dediğim, anlatım bozukluğu değil, hepten bozuk sorunsal formatlı bir primattır.
muharrem ince bey selonun selamını söylemek için pazartesi ziyaret edecekmiş.

ya ne kadar mübarek bir adam, üzerinde selam bırakmıyor buna oy vermiyeceksinde kime vereceksin.
içini bilemem veya ne kadar kocasının siyasetine/ PKK'ya karışmış bilmiyorum ama çok güzel ve zarif bir kadın. Hafif bir jackie Kennedy havası bile var. O da çok zarifti Allahıma. Giyimi kuşamı makyajı saçı her şeyi tam olması gerektiği gibi. Üstelik iki çocuk doğurmuş ve hala yıpranmamış.

Diğerlerine bakıyorum da...
9 eylül 2016 görevden almalarında hakkında hiçbir işlem uygulanmayan öğretmen hanım.

bakın demek ki hanımefendinin pkk ile hiçbir bağlantısı sözkonusu değilmiş sdkjfsdjfsdkfjs...
Hendeklerden rahatsız olup trekking için dağlara çıkmış olan raporlu öğretmendir. sur'da halk evlerini boşaltırken o da roma'ya gideyim demiş olabilir.
kürtlere yapılan bunca zulümden kaçmak için roma'ya tatile gitmiş s.d.'ın hasta eşi.

görsel
Okulları kendi yandaşları ateşe verdiği için okula gitmeyen kişidir.
Afedersiniz ama yaptığınız haberi sikeyim. iftira atmayin lan millete kim olursa olsun.

Entry sahibi yazarin da ne mal olduğunu biliyoruz zati.

Bi siktirin gidin amina koyyyim gidin.
türkiye cumhuriyeti devletiyle "başak geçmekte" olan demirtaştır.
benim vergilerimle maaş alan kişi.

tüm vergilerim helal hoş olsun ! bir baltaya sap olamayan embesiller de benim çöreğimi yesin...
selahattin demirtaşın eşi.