bugün

deşifre olmamış yazarlardır, ya da kimse anlamıyor basketboldan.
bayanları itici yapan bir detay olarak eklendiği için kimsenin olduğunu itiraf etmek istemediği yazarlardır.
başlığı gördüm, tam da 'uludağ sözlük basketbol takımı' kuralım diye entry girmeyi hayal ediyordum ki kimse yokmuş burada.
heyy gidii heyy yazarlarıdır. uzuuun zaman önce lisanslı bir basketbolcu olan onucuncuhavari vardı. point guard pozisyonundaydı. hele ki bahçelievler, bakırköy civarının en iyi şutörlerindendi. şimdi sahaya boydan boya koşabileceğimi sanmıyorum.
artistik cimnastikçi yazarlardan sayıca üstün olacağı kesindir.
(bkz: qurmi u qurmullah)
bir zamanların, fazla değil bundan dört beş sene evvelinin basketbolcusudur. aile baskısından dolayı basketbolu bırakan yetenekli bir yazardır ayrıca.*
2 sene lisanslı olarak maçlara çıkmış biri olarak, benimdir bu kişi. 7/24 basket maçları takip ederdim, şimdi nba'de ne olmuş ne bitmiş haberim yok. tamamen futbola vurduk kendimizi.
her türlü maçı kabul edecek yazarlardır.
efenim sg ve sf oynamisligim vardir.
PG olarak zirvede bıraktığım spor dalı.
takimda 4 ve 5 numara oynatilsam da uzun boyumdan dolayi, takim disinda 1 ve 3 numara oynarim.cunku asist ve 3luk ozelligimi kullanmayi daha cok severim.
pg ve sg olarak tarih yazdığım ama futbol daha ağır basınca futbolda devam etmişliğim onda da çapraz bağlarım kopunca oturup ağlamışlığım vardır.
bir sözlük takımı kurun da bari işe yarayın.
amatör bir lig için takım kurduğum ve bu takıma almak için aradığım yazarlardır.

tercihen 190 boy üzeri olanlar yazsın özel mesajla. çok eğlenceli bir lig.
junior lig de 3 sene mücadele ettikten sonra 2 sene seri c ve 1 sene seri b de oynadım.

çok istiyorum dönmek ama bu üniversite sınavının da ülkrninde allah belasını versin.

malesef eğitimle sporu götürme şansımız yok burada.

avrupa da doğsam luka doncic gibi olurdum açık ve net.