bugün

üç hard akp dusmaninin vs'sidir. Sağda solda en iyi sekilde giydirmeler yaparlar. En iyi laf giydiren kazansin beyler.

Not: akp li degilim.
akp'nin hardcore düşmanı olan kişilerdir hamdolsun...

onlara göre akp sauron'dur, kötülüğün, insanlık düşmanlığının en saf halidir.
doğru düşüncedir. fuck them all. fuck them dude.
hırsızı desteklemeyen ileri görüşlü yazarlardır.
Sevdiğim 3 yazar.
akp'lileri kucağa alıp hoplata zıplata her birinin zihninde derinden yer etmesiyle baris gucu nun açık ara alacağı versustur. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim, ben diğer ikisini de severim. ama neden fistikcisahap yok, neden zorunlu inis yok, neden selia yok diye de sormadan edemiyorum. özellikle selia 'nın listeye alınmayarak cinsiyet ayrımcılığı yapılmasını kınıyorum.
Ortak yönleri üçü de alımlı birer kızdır.
Lakin çok da uyanıktırlar. Buldukları zengin godoşa kendilerini gibdirip sömürdükten sonra zar diktirip hayatlarını idame ederler. Gelsin yeni yağlı kuyruk. Bakire raporu aldıklarını duydum azizim. Artık ne vererek aldılarsa?..
Zorunlu inis in olmaması hayal kırıklığıdır.
aziz nesin in hikayesinden esinlenerek nick alanların (ama yobaz takılır bunlar, kendi tarafında sanatçı olmadığından) içinde yara olan versustur.
akp'lilerin en çok kuyruk acısı çektiği ve uğruna vazelin kullandığı yazarın tespit edileceği versustur. aslında elmasla, yakut ve bor'un kıyaslanmasıdır. her birinin ayrı bir değeri vardır.
yaş olarak hangimiz büyük bilemem ama barış gücü nün lideri olduğu versustur. rumeli71 çok sevdiğim yazardır.
aşırı dindar olmasıyla baris gucu nun kazanması imkansız olan kıyaslamadır. elhamdulillah sevgili din kardeşlerim. ayrıca müslümana münafık diyerek dinden çıkılmasına vesile olan hayırsız bir konu olmuştur.
agresifi tanımıyorum lakin diğer ikisi düşünce ve fikir katilleridir.

provakasyon ve manüplasyon temel besin kaynaklarıdır.
Taciturnn u unutmusuz ya la dedigim versustur. Versus yapmaz olayım bir daha.
Yobazların ve yalayıcıların hemen topladığı vesus.
(bkz: 3 idiots)
allah'ın aslanlarının kıyaslanmasıdır. maaşallah. güneşi balçıkla sıvayamayan trolleri kimin daha fazla kudurttuğu ortada aslında. *
üç güzel efendim.
Sonra ben 3'ne de.

Akp'lilere cahil damgası vuran,kendileri de chp cahili olan 3 dalkavuk.

Yine de rumeli71 digerlerine gore daha bilgilidir. En azından kaale alınabilinecek seyler soyler az da olsa.
akepelilerin üşüştüğü versus. daha bu başlangıç.
akape cahili olmalarından akape dalkavuku olmalarından daha iyi durumdur efendim.
akepeli olmamalarından dolayı her türlü hepsinin de iyi olduğu versustur.
barış gücü paralel troll
rumeli iman edeceğine adım gibi emin olduğum ateist ama akıllı çocuk allah cc hidayet verir inşallah
öbürünü tanımam etmem .
Zorunlu inis olmadığı için kınadığımız versus'tu. Baris gucu de sildirdi o ara kendini.
ölümden sonra tekrar tekrar dirilmeyi başaran baris gucu'nun havada karada aldığı versustur.