bugün

bir bayan ismidir. misal;
(bkz: banu alkan)
en karizmatik, en seksi bayan isimidir. banu alkan in gercek isminin banu olmadigi buradan anlasilabilir.
(bkz: banu kırbağ)
kraliçe, prenses manasına da gelmektedir.
travestilere en çok uyan isimdir. hatta lisedeyken işlettiğimiz insanlara adımın banu olduğunu söylerdim. inanırlardı. * travesti sesiyle konuşurduk tabi. **
(bkz: banu güven)
bu ne biçim bir isimdir ya? görünce-duyunca gözümün önüne bi çift dolgun meme geliyor. allaamm!

eksi oy görünce gelen edit: iri memeli hatunlar rahatsız!
anne ben manyak oldum evinin psikopat kızı, şahan gökbakar karakteri.
yurdumun toprakları içerisinde banu isimli evlatlarımızın zaman içerisinde yanlış işlere girmeleri ile ayrı bir anlam yüklenmiş pek hoş kibar kız ismi.
itici bir isim...
banu ismini duyunca birden ürperiverir içim. valla şakam yok, cidden ürperiyorum. buna sebep olan da ekranların afroditi, gözümüzün katili banu alkandır kanımca...
unutulur şarkısı ile hatırlanan 70'lerin ünlü şarkıcısı. klasikler adı altında 2 cd'lik albümü piyasaya çıkmıştır.
BANU Türkiye'de en çok kullanılan 115. isim (... 113. emrah, 114. nihat, 115. banu, 116. doğan, 117. tuncay, ...). Ülkemizde yaklaşık her 614 kişiden birinin adı BANU ve ismin yaygınlık oranı binde 1.63.

BANU adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 13-02-2009 21:08 itibariyle yaklaşık 117,236 kişinin isminin BANU olduğu ve BANU isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1937 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

BANU adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 22.79 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 6,973 BANU yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada BANU sayısı her yıl 60 kişi artıyor.

BANU Türkiye'nin en yaygın 115. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 115. ad ise Laura ismi. BANU adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 113. Roy 114. Norman 115. Laura 116. Harry 117. Victor isimleri de sayılabilir.

http://www.ismiDidikle.com'dan alınmıştır.
nur 'un saçtığı ışık anlamına gelir.
ölsem de bir kalsam da bir şarkısını en iyi yorumlayan sanatçı.
başına nur eklenince daha güzel oluyor, ya da ben öyle sanıyorum.

(bkz: nurbanu)
çiçek manasındadır, prenses kraliçe ve güzel manasına gelen isim ecedir.
klasik isimlere nazaran daha iyi bir isim.
önyargılı insanların tacizine uğrayan isimdir.
banu alkanla ününü kazanmış olması ne acı.
sanırım ülkede tanına banular surekli farklı ve değişik insanlar.

(bkz: banu alkan)
(bkz: banu avar)
(bkz: banu güven)
(bkz: banu zorlu)
(bkz: ev kadını)
farsçada (bkz: hanımefendi) demekmiş.
19 yıllık ismimdir. banu alkan'dan ötürü pek bi dalga geçilse de ben memnunum.
sarı dip boyası gelmiş kaşar bir arkadaşla dini bütün kapalı bir arkadaşımın ortak adı, gel de çık işin içinden.
banu avar dan sonra o eski seksiliğini kaybetmiştir.
kazakların da kullandığı bir isim.