bugün

katıldığım gerçektir. kadın dediğinde biraz vurunca şaplak sesi çıkacak. çok zayıf olmaz.
tartışmasız gerçektir. hele de beyaz tenli ise tadından yenmez.
Güzel olan balik etli bayanlar icin gecerlidir.

Her sakalliyi dede, her balik etliyi guzel sanmayin gencler.
Güzellik kavramı göreceli olduğundan bir dirhem et fazlasıyla elde edilemeyecek kadar soyut bir özelliktir.
Su götürür gerçektir.
dana etliler için aynı fikri söyleyemeyeceğim.

görsel
Sıfır kadınlardan daha güzel oldukları gerçeğidir.
tabi balık var balık var.
Balık et candir can. Ama balık etli olucak. Bazilari balık diye dana eti oluyo dikkat edin.
katıldığım tespit. hafif balık etli hatun her daim daha seksi ve çekici oluyor. şişko ve sıskalar gidin lütfen.
Curvy, evet.
tişikkirlir tişikkirler ^^

o lanet beş kilo fazladan kurtulamayan kadınların güzel olduğu gerçeğidir.
tahta tokuşturmayı seven minik pipililere dert olmuştur.
Gün gelecek her kadın balık etli olacak. Ve siz yine onları sevmeyeceksiniz.
(bkz: löp löp et)
O bel incelecek dostlar. Malesef.
her kadının bir güzelliği vardır.
iş illaki yatak değildir. ben bir kadının zerafetine ve tarzına bakarım. yok mu kibarlığına bakarım yok mu ulan sevecek birşey illaki bulurum
kadının kaç kilo olduğu ile değil kadına olan ilgimle alakalıdır olay.
bir bakış açısı.
Zevklere göre değişebilecek gerçekliktir. Şahsen küçümsememekte beraber (kimseyi kırmanın alemi yok) tipim olmadıklarını belirtebilirim.
balik etten balik ete degisir. orantisiz kilo varsa, fazlaligin oldugu yer cirkin gozukuyorsa, sagolun ben almayayim. ama bazilari vardir ki mankenlerden cok daha guzeldir.

off durun lan canim istedi.
balina gibi olmasında. öbür çeşitleri güzeldir.
Güzeldir tabi napcaz kemik mi sevcez yani.
Rihanna bile bu gerçeği kabullendi. Evet.
kilolarını korumak zorundadir bu vücut tipindekiler, bir kayarsa vücut bir daha zor toparlanir. o yüzden ömürlük diyettir çoğu, fit olanlardan bahsediyorum.
Kesinlikle katildigim onermedir. Balik etli hatunlar bana daha guzel ve cekici geliyorlar..
Erkekde bile güzel duran şey kadında nasıl durmaz. Hafif kilolu kadın güzeldir, saygılı ve edepliyse candır hatta.
güncel Önemli Başlıklar