bugün

balık burcu erkeğine de yapılmaması gereken şeylerdir.
özgürlüğüne çok düşkündürler bunun içindir ki üstüne sakın ağ felan atmayın .
çıkma teklif etmek.
aldatmak ve/veya sevgisiz bırakmak. eğer seviyorsa; aç bıraksan, son ekmeğini alsan da yanında olur, sadık kalır da, şu iki şeye katlanamaz. *
-burcun ne?
+balık.
-belli zaten. balık etlisin.
**
üstü kapalı konuşmayın , kafasında üretir , türetir , çeşitli entrikalar kurar sizi çileden çıkarır. * *
yaptığı bişeyi beğenmediğinizi söylemeyin. oturup bir hafta üzülürler.

biliyorum.
yalan söylemeyin.

hem affetmez hem de kolay kolay güven duymaz.
*
aşık olmayın(!) evet efem, böyle bir hataya düşmeyiniz.. azıcık aklınız var ise.. zira, aklınızı başınızdan alır bu hatun..

ulaşamayacağınız yerlerde muhafaza ediniz.

ateş ile yaklaşmayınız.

ciddiyim ben, gülmeyin. *
seri eksi oy vermek.

geçen gün seri eksi oy verdim tanımadığım bir yazara, tam 3 gün kötü şans peşimi bırakmadı. sonra o entryı 5 kişiye yolladım kurtuldum. meğer yazar balık burcuymuş, hem de hatunmuş.

siz siz olun, balık burcu kadınlarına seri eksi oy vermeyin. tek tek verin en azından.
aha uzmanlık alanım.*
yalan söylemeyin arkadaşım, o yalanı anında anlar katmer katmer burnunuzdan getirir, cemi cümleye rezil rüsva ederiz sizi.
sonra muğlak olmayın, ne istediğinizi bilin. nefret eder ilerisini göremediği şeylerden.
gelip ben çok zekiyim ayağına yatmayın. unutmayın ki birçoğu en az sizin kadar zekidir.

zaten bunları yapmazsanız çok iyi arkadaşınız, dostunuz, sırdaşınız olur.

bir de evet; yazar burada kendinden bahsediyor.*
hafife alıp, ben bu balık kadınını solucanla tavlarım olaylarına girmemek lazımdır.
burnuna dirsek atmak yahut kulak tozuna diz vurmak. hatta gözlerine tükürmek bunlar arasında.
yoruma açık şeyler söylemek. söyleyeceğiniz şeyi en az 2 kere düşünün. zira bu dişiler yoruma açık laflara senaryo yazmaya bayılır. işin ucu ayrılmaya kadar gidebilir.
az biraz burcunun kadini ol beee demeyin sakin birakin oldugu gibi kalsin.
gereğinden fazla yem vermeyin. suyunu iki günde bir değiştirmeyi unutmayın.
olmamış-yakışmamış gibi kelimeleri lügatınızdan çıkarmak zorunda olacağınız kadın tipidir. göz yaşına alışmak istemiyorsanız tabi.
bu kadınlar ilgi arsızıdır. dünyevi şeylerle ilgileri yoktur. para-pul ile asla etkileyemezsiniz. eğer ilgisiz bırakırsanız, kendinizi güzel anlatmazsanız, yalan söylerseniz bi koyar ta fizandan duyulur. çünkü sezgileri çok yüksektir.

bakmayın kötü anıldıklarına onlar sadece özel ilişkilerini yürütemiyor. yoksa balık burcu kadınından daha uyumlusu yoktur.

sevin onları koruyun.
uzun süreli ilişkilerde yuları çok boş bırakılmaz...

kulaktan dolma bilgilerle "duygusaldır o yüzden dünya malına önem vermez" zannedilirler ama alakası yoktur.

balık burcu kadını (erkeği de) bağımlılıkların insanıdır. gelirlerine göre lüks sayılabilecek bir çok alışkanlıkları vardır ve bunların garantilendiği bir hayatı özler ona göre hareket ederler. başka bir deyişle aç sevgili yerine zengin kocaya aşık olma yetenekleri büyüktür. bunu da çok güzel becerirler siz dışardan bakınca "kadın ne kadar seviyor?" diye maşallah çekersiniz. kocasının zenginliği, gücü de tesadüf gibi görünür ama değildir.

düzgün eş olurlar ama flörtözdürler ve çok esen gürleyen korkutucu biri değilseniz mutlaka aldatırlar. rahat bir hayat yaşatıyorsanız ağzı laf yapan bir romantik prense, sıkıntılarınız varsa etrafındaki güç sahibi birine rahatlıkla kapılabilir. siz aşkınızdan öldüğünü sanarken aslında kapılardan sığamıyor olabilirsiniz...
burcunun balık olduğunu öğrendiğinizde;

aaa alık balık!
hep ağladığınız doğru mu?
yaa sen çok duygusalsındır.
balık hafızası muhabbeti doğru mu cidden?

gibi saçma sapan gerzek ifadeler kullanmayın ve zeka seviyenizi şüpheye düşürecek sorular yöneltmeyin.
Kıskançlıkla ilgili damarımıza basmayın.
karşısında balık kraker yemek sakın yapmayın en svmedikleri aktivitedir.
Egoistlik, bencillik. Ani hareketler.
Burun pıtı.
Sikerim belasını.
güncel Önemli Başlıklar