bugün

oral seksi en iyi yapan ikinci burçtur. net..
inanılmaz gideri olan kadınlardır. çok güzel öpüşürler.
Tam canını yediğim dediğiniz anda kaybolur ortadan.
Her an ağlamaklı olduğumuz doğrudur ama napalım elimizde değil. Keşke bu kadar hassas bir kalbimiz olmasaymış :(.
Hararetli bir tartışma esnasında ellerini yüzüne kapatmış vaziyette duran balık burcu kadınıyla aramda geçen diyalog;
Ben: kırılgan olan, hassas olan, sakinliği seven tek sen değilsin bla bla bla...
Balık kadını: ben böyleyim demedim sen insana nasıl hakaret ediyorsun böyle ya vs.vs.vs.

Sanırım bu burcun kadını ile ilgili bir tanım yapmama gerek bile kalmadı şu an.

Edit: bazı arkadaşlar normal olarak durumu karikatürleştirip abarttığımı düşünüyor lâkin keşke abartmış olsam. Bu gerçekten yaşandı.
henuz akillisina rastlamadigim turdur. Salak oluyorlar.
Balık etli olmaları.
Duygusal yapılı, egoist kadınlardır.
Çok yanar dönerdir.
Efendim?
bu kadının sevgilisi dahi olsanız sizi siklemez. yazıldığı gibi günlerce cevap bile vermez. aramaz, sormaz. bu şekilde kendi kendini bitirir. çok iyi bir ilişki kurabilecek bir insan karşısına bile çıksa, ilgisizlikten dolayı onu kaybeder. bugün sizle takılır yarın sizi tanımaz. dengesiz, ruhu kaşardır. sürekli hayal aleminde yaşar. diğer ruhu kaşar için *
eğer sinir küpü olmak, aklınızı yitirmek istemiyorsanız uzak durulması gereken kişidir.
hayatım da ilk kez yakından tanıdım. bir daha balık burcu ile tanışırsam geri geri götümü kapatım kaçmazsam siksinler.
Üzmeyin onları.
boğa ve akrep burcu kadınları bu burcun yanında melek kalıyorlar. bu iki burç kadını da güvenilmez, aldatmaya eğilimlidir ama balık burcu kadını tam bir ruh hastasıdır. diğer burçları çözersiniz az çok ne yapacakları bellidir ama bu burç kapalı kutu. ne zaman nereden vuracağını bilemezsiniz. her zaman götü kollayarak gezecekseniz buyrun. birinin entry siydi şimdi kimin olduğunu hatırlamıyorum kusura bakmasın. çok güzel açıklamış. biraz değişik versiyonunu yazıyorum.

%100 nüzü verirsiniz sevgiliniz olur %99 verirsiniz ananızı siker.

tam olarak ne istediğini kendisi dahil hiç bir insan evladı bilemez.
Biraz miyminti oldukları için genellikle balık etli oluyorlar.
Yataktan çıkmadan saatlerce hayal kurAbilirler.
erkeğini de kadınını da tanıyorum. kötü niyetli insanlar... hiç ilişmeyin. uzaktan hello deyip kaçın. çünkü onu doğuran evil..
en belirgin özellikleri insanı içine çeken bakışlara, güzel gözlere sahip olmalarıdır. Bakma kardeşim. Baktığında “ne kadar da saf ne kadar da iyi birine benziyor” dediğin an golü yedin geçmiş olsun.

Tekrar ediyorum. Sakın o gözlere bakma!
Ciddi ciddi paragraflar yazan var. Enteresan.
Anımsamak dahi istemiyorum.
(bkz: barnum etkisi)
diğer burçların neredeyse bütün özelliğini taşır.
hepsini bilir, tanır ama diğer burçların biri bile balık insanını tanıyamaz.
yine en iyi balık insanı tanır, anlar kendisini.
dalgın bakışlarından tanıyabilirsiniz. empati yeteneği sıfır düzeyinde olduğu için ilgi gösteremez. davranışlarının bilincinde değildir. duygusal derler ama onların ki, duygusallık değil alıklıktır. zira, üzgün dururlar ama neye üzüldüklerini kendileri de bilmezler. mesela birisini üzdüklerinde, o kişinin neden üzüldüğünü bilemezler.
duygu durumları genelde;
ilgisizlik, düşüncesizlik, kontrolsüzlük, mantıksızlık, saygısızlık, bencillik, narsistlik olarak kendini göstermektedir.
Burcumdur gözlerimiz ve bakışlarımız anlamlıdır.
Ailelerine düşkün olur bu burcun kadınları fakat fedakar oldukları kadar da bencildirler sabırlıdırlar ama tek hareketten soğuyup bi daha yüzünüze bakmayabilirler. ikizler burcunun dengesizliği balık burcunun dengesizliğinin yanında bir hiçtir.
Sevmeye ve sevilmeye bayılırlar duygusallardır.
Ulaşamadıkları her zaman cazip gelen kısımdır onlar için ulaştıklarında artık o caziplik kalmamıştır. Sanatseverlerdir estetik zevkleri bi hayli gelişmiştir bunın yanında pekte egoludurlar beğenilmek ve onaylanmak isterler. Deli gibi ağlarken birden kahkahalarla gülebilecek kadar piskopattırlar. Onları anlayabilecek kimse yoktur bunun farkındadırlar ve yalnızlığı severler. Çoğu zaman ne istediklerini dahi bilmezler. Kırılgandırlar ama kırılınca beş katı kırarlar biraz başına buyruk ve zaptedilmezdirler.Dışarıya karşı çok ağır başlı olup yatakta tam tersidirler.Sorumluluk sahibi ve titizdirler.Onlarla geçinmek empati yapmak bir hayli zordur. Sevmedi mi hiç sevmezler sevdiler mi deli gibi severler ortası yoktur. Seçicidirler. Zekidirler fakat saftırlar kolay inanırlar. (bkz: kendimden biliyorum)
BiRiLERi balık burcu kadınına yürüyor.
iyi yürüyüşler.
Çıt kırıldım lafı bu kadınlar için geçerlidir. Tırnağı kırılsa kanser olmuşcasına tepki gösterirler. Who is your daddy? Repliği bunlar için yaratılmıştır.
Gad-ay balık kavuşumluyum. Jupiter'in şansını, bereketini ve bolluğunu hayatımın her döneminde hissettim ve hissetmeye devam ediyorum.
Şükür.
Gerçi vedic astroda gad-ay kova oluyor ama neyse.
Bu dursun burada
http://www.astrocevap.com...-dugumu-kavusumu.html?m=1