bugün

gördüklerimden yola çıkarak yazarsam, şöyle :çekici , çok güzel , aşırı zeki , merhametli , her alanda başarılı , duygusal , çok derin , anlaşılamaz , ulaşılamaz , son burc , kısacası hayatın ve herşeyin bir anlamı ve sentezi olan kadın.
yatakta isteklidirler. aynen.
burcu, benimle aynı olan kadındır.
görsel
şuandaki sevgilim olan kadın. aşırı duygusal olmalarıyla beraber, gerçekten severler.

inlettim, çaktım diyen it sürüleri, bir gün inim inim inleyenin sizler olmanız dileğimle..
Tokat atmadan ağlatabileceğiniz bir kadın türü.küçük bir hakaret edin,2 saat banyoda ağlıyorlar.
Her ne kadar internette akrep erkekleriyle anlaştığı yazılsa da akrep erkeklerini sevmeyen kadındır. Kendimden biliyorum.
istedikleri , hoşlandıkları adam buna asla âşik olmaz. Öteki aklindan bile geçirmediği erkekler tanışmak ister.
görsel
Günü gününe uymaz efendim.
Benim de mensubu olduğum burç. Kendimizden çok başkalarını düşünürüz. Duygusalız evet. Ama gerektiğinde en soğuk insan olmasını da biliriz.(ki bu halimizi umarız görmezsiniz.) Kafamiza bir şey takıldı mi onu çözmeden hicbir şeye odaklanamayız. Bazen bu hayat bizi yoruyor, yalnız kalıp enerji toplamaya ihtiyacımız oluyor. Kalabalıktan haz etmeyiz ama insanlarla aramizi iyi tutmaya, onların en iyi arkadaşı olmaya da hazırızdır.
benden uzak dursunlar. evlerden ırak.

add it: bir anda eksilenmenin yolunu buldum. ne gam.
Erkeği olarak bazen nefret ettiğim burçtur. Kalabalıkta bazen özgüven tavan yapıyor bazen yerlerde. Ayarsız olduğum doğrudur. Duygusallık tavan mantık orta bu arada.
Salak oluyorlar. 3 kız arkadaşımdan biliyorum. Hepsi birbirinden salak. Bir de örnek vereyim Aleyna tilki de balık burcu.
içinde bulunmaktan fazlasıyla memnun olduğum xx kromozonlu muhteşem hatunlar topluluğu...

Kendimi övmekten hoşlanan biri olmadığım için; şimdilik sessizliğimi koruyorum.
Girdikleri her ortamda dikkatleri üzerlerine çekme yetisine sahip kadınlar.
fena inleyen kadınlardır.
çok ateşli oluyorlar ama hiç çaktırmazlar bunu, cinsellik açılma sürelerine ulaşınca belli ederler.

çok duygusaldırlar.

titizdirler.

detaycıdırlar.
Hayatınızın amına koyan gereksizlerdir.
hakkında kitap yazılan kadındır, kimlerle muhatap oluyoruz amk dedirtir.

sildireceğim hesabı, az kaldı.
aynı anda 4 erkekle flörtleşirken, 3 sevgilisi olan; evli kadındır.
çok iyi resim yapabiliyor olması kuvvetle muhtemeldir.
20 şubat ve 20 mart arasında doğan, zodyaktaki son burcun kadınlarıdır.

balık burcu, geriye kalan 11 burcun birleşimi olarak nitelendirilir. bu yüzden balık burcunun karakteristik özelliği genelde yükselene vs vs değişim gösterir.

Ben bir balık, yükseleni ikizler ve ay burcu kova olarak söylüyorum:
balık özelliklerinden daha çok ikizlerin etkisindeymişim hissiyatını yaşıyorum.

Balık burcunun duygusallığını yaşamıyor değilim tabi. Ama insanların duygusallıktan anladıkları "ağlaklıksa" bu burç ile uzaktan yakından alakam yok.
evet duygusallık elinde peçeteyle, gözler şiş bir şekilde gezmek değildir. Öfke de bir duygudur, endişe de, hırs da.
saftır. saftiriktir. safinazler bu burca mensuptur. saflığın salaklığa yattığı yerde yatarlar. kendilerince kurnazdırlar. ama dedim ya, kendilerince.
Sulu sepken, ağlak, duygusal, aşırı kırılgan..
Zor kadın, çok zor...
Burclara inanan biri degilim. Iki kere aci cekerek ayrilik yasadim, ikisi de balik burcu idi.

Lanet seyler sizi.

Seytanin dunyadaki subesi.