bugün

memleketi balıkesir olan herkes.
(bkz: sozlukteki balıkesirliler)
bunların kız olanları genel itibariyle manken gibi güzeldir. ancak allah vergisi olan güzelliğin üstüne kendileri tarafından hiçbir upgrade yapılamamaktadır. karakterleri 1 kilo pamuk kadar ağırdır. duyduğum diğer hikayelerin yanında bir arkadaşımı tavladıktan ve uzun uzun sevgili muhabbeti yaptıktan 2 gün sonra 'görüşemeyiz, lütfen beni arama' şeklinde sebepsiz bırakması bu fikrime turbo charger etkisi yapmıştır. uzak durunuz, soğuk içiniz.
kısacık etekli, mor elbiseli, jartiyerli.
tanım: memleketi balıkesir olan insanlar.

diğer entrileri görünce şok oldum gerçekten. hayatımın en güzel 4 yılı olması gereken lise yıllarını kabusa çevirmiş şehirdir balıkesir. * evden dolmuş durağına giderken bırakın jartiyerli kız görmeyi pantolon değil etek giymiş kız görünce seviniyorduk biz. herhalde son 2 yılda çok değişti. *

kızlarında allah vergisi güzelliği olduğuna katılmıyorum ama kendilerine bakamadıklarına kesinlikle katılıyorum.

güzel kızlar için sayfamızı ziyaret ediniz: bandırmalılar *

edit: imla
gönenliler de bu gruba dahil ise, beş para etmeyen insan topluluğudur. * değilse yorum yapmayacağım.
çok da abartılacak derecede yakışıklılığa veya güzelliğe sahip olmayan insanlar bütünü. çoğu delidir meşhur olduğu üzere.
görsel

Fobisi cahil olmak hobisi cahil olmamak olan yazar. Sanırım en sevdigi futbolcu gary cahill. Cahilsavar bir abimiz. Günaydın.
hemşerim olan yazar.
Şüphesiz ki beni güldürmüştür.
Şüphesiz ki balikesirli yıkık bir ergendir. Yazık zavallı, kıyamam.
(#38941372)
Şüphesiz ki Balıkesirli çok eskilerden bir yazardır. Bu sözlükte yazmaya başlayalı 8, 9 sene geçmiş hala da sıkılmadım. Ama kalitenin gün gittikçe düştüğünü görüyorum. Size yazıklar olsun. Şüphesiz Balıkesirli eskileri sever.