bugün

şimdi bazı gerizekalılar bekaret ve namus olayını sadece türkiye den ibaret sanıyorlar kodumun salakları! lan dünya'da sadece bacak arasının bu denli önemli olduğu yer türkiye'mi angut herifler! bu mevzu çerçeveler dahilinde dikkate alınmalıdır. bugün türkiye'de bekaret mevzusu önemli bir konudur ancak bekareti önemsemeyen insan'da az değildir. misal başka bir ülkede ise tam tersi. bekarete önem verilmez ancak bu orada bakire kız olmadığı anlamına gelmez. ukrayna, rusya, ab ülkeleri vb.... zira zaten en basiti rus romanlarında kız ve namus bahsi çok geçer. kızı alacağınız ortam bu konuyu çok tetikler.
Namus beyinde veya zarda diyerek, kendimi taraf olmaya zorlamıyorum.
'Her insan bu konu için Kuran-ı Kerim'de geçen hüküme baksın' deyip geçiyorum.
sen kendini çocuklarını hayatını varlığını anlamlandıracak, güzelleştirecek, mutlu edecek kadın aramak yerine bakire kadın ara! e normal sen o beyni bakir bırakır hiç kullanma, aklın beyninde değil s*kinde olsun tabi ki bakire ararsın.
sen kendini çocuklarını hayatını varlığını anlamlandıracak, güzelleştirecek, mutlu edecek kadın aramak yerine bakire kadın ara! e normal sen o beyni bakir bırakır hiç kullanma, aklın beyninde değil s*kinde olsun tabi ki bakire ararsın.
kime göre neye göre mk. gene mi aynı mubabbet. herkes kendi bakireliğine baksın derim geçerim. ne kadar temizsen o kadar temiz biriyle evlenirsin bu bir gerçek aga zaten.
sikilmek fiili bir eylem deildir sadece. ruhunuz ve düşünceleriniz bakire deilse bedeniniz olmuş kaç yazar. eleştirme geç derim. herkes öyle ya da böyle hayatını devam ettiriyor. nefis bu dünyadaki en büyük zayıflıktır ve şu zamanlarda insanlarin giderek artan umurasamaz ve düşüncesiz tavırlarında. nefsime hakim olmuşum olmamışım düşüncesi sizce ne kadar önemli? tüm cinsiyete dayanan iğrenç davranış ve pişmanlıkların temeli bu deil mi sizcede?
kişisel olarak bunu aşsanız bile toplum olarak aşmak güç oluyor. şimdi mesele zarın orada olup olmaması meselesi değil, zaten işini yapan her türlü yapar kimsenin de bunu fark etmemesini sağlayabilir. farklı yollara yeltenebilir. bunlar da önemli değil. ancak toplumsal tabuların dışına çıkmak her zaman sorundur. bu insanın bir takım ön yargılardan sıyrılması için aykırı yönde aşırılık göstererek düşünmesi lazımdır. mesela bekaretin önemsenmediği yerde de bakire kadın sorundur. çünkü bu da normalin dışına çıkmış ve tabu olanı yıkmıştır denebilir.

bu toplum için bekaret ararım ama bekaretin değersiz olduğu bir yerde olsam bekaret aramazdım açıkçası. ayrıca kadın bekaret için baskı altına kalınca bundan bir şekilde kurtulsa bile bunu topluma uydurmaya çalışıyor. bu da mağduriyetini gizlemek için onu yalana itiyor veya farklı bir takım üçkağıtçılığa yönlendiriyor. kısacası dürüstlüğünü kırıyor demektir.

bekaret kıstas toplumsal yönden oluyor. yoksa geçmişte sevgilisi olmuş her kız muhafazakar kafayla bakarsak bana göre kirlenmiştir. sonuçta bekaret bütünsel bir şeydir ve temeli öyle sanıldığı gibi değildir.

mesela kızın 6 tane sevgilisi oluyor ama bakireyim diyor. neden? vajinasına penis girmemiş. bu o kadar önemli değildir bu kadar erkekle bir şeyler yaşadıktan sonra bence.

derin bir mevzu bu ama o bekaret algısı gerçek amacından koparılıp tek bir organa inmiş ve zarla garantiye alınmış bir mevzu değildir.
bekaret de yozlaşmış ve gerçek anlamından koparılmıştır.
(don't feed the troll)

şaka maka, bakire olmayan kadınla evlenmek ne demektir ? daha önceden sevişmek, yakınlaşmak gibi deneyimleri yaşamamış, ne yapacağı hakkında fikri olmayan biri ile beraber olacaksınız demektir. daha önceden deneyim yaşamış olması birini neden rahatsız eder ? aynı şekilde, tüm türk kızları sizin gibi çomarları daha önceden biri ile birlikte olmuş diye reddetse düz duvarlara tırmanacaksınız. kurtulun şu saçma zihniyetten allah aşkına.
yıl olmuş 2016 bekareti konuşan erkekle evlenilmesin zaten.Tabi ki aşık olduğun kadının seçici olmasını isteyebilirsin ama geçmişini yargılayamazsın, yargılarsan senin zihniyetinde kızlık zarını diktirmiş bir kadınla evlenirsin ruhun duymaz.E tencere kapak.
işin trajikomik kısmı nedir biliyor musun sayın sözlük yazarları? bakire olmayan kızla evlenmem diyen veyahut kötüleyen yazarların çoğu(!) "kız olsaydım kesin orospu olurdum" cümlesini kurmuştur. o yüzden dönüp kendilerine sorsunlar bi eğer kız olsalarmış 20-25 yıl cinsel isteklerini nasıl frenleyeceklermiş? adam 6 ay frenleyemiyor sabuna delik açıyor , eşek sikiyor falan. bakire olmayan kız kucaktan kucağa gezmemişse sıkıntı yapmayın yani. (bakire olanlar dahi gezebiliyor) kızlık zarını diktirip sizi keklemeyi de bilir o kızlar. yada bakire olup seks dışında ne fantezi varsa yapmışta olabilir ? tabi bunlar dışında kızdan bakire olmasını bekleyen haklı erkekler de vardır. kimdir bu erkekler? evleneceği kadına kadar bekaretini bozmayan , böylelikle kızdan da bunu beklemeyi kendine hak gören erkeklerdir.

kısa tanım : normal ve isteğe bağlı bir olaydır.
Sözlükte bakire olmayan epey kız varmıs bunu anlamış oldum. Emin olun ki bu konuyu sert bir dille eleştirmiş hic bir dişi yazar bakire değildir. Nasıl bir zaman yaşıyoruz Yarabbi. Allah sizi ıslah etsin. Biraz sahip çıkın size bahşedilmiş o naciz bedene biraz saklayın kendinizi kullandırtmayın. Aşık olun sevin sevilin ama sevişmeyin. Degmiyor kızlar hakikaten degmiyor yarının ne olacağını bilemeyen bizler kalkıp bir erkeğe bel bağlayıp en değerli ceyizimizi bozmayalım. Bir hatadır bilerek veya bilmeden yapılmıştır. Yargılamak haddim değil kınamam da allah göstermeye. Ama içinizde aile veya evde kalma korkusu olmasın allah korkusu olsun bu şekilde değil bekaretinizi niyetinizi bile bozmazsınız. Siz erkeklere gelince de; her haltı yiyip utanarak söylüyorum açmamış delik , dokunmadık ten ,acitmamış can bırakmazsınız ama çıktıgim temiz olsun sıfır olsun kimse dokunmamış olsun dersiniz yazık size. Yapmayın canlar kısa anlar için hayatınızı tehlikeye atmayın bakın namus zihinde başlar beden de vuku bulur dikkate alın. Neyse diceklerim bu kadar kalın sağlıcakla.
hayatın hatasını yapmaktır. afedersiniz ama bu kadın daha bir zara sahip çıkamamış, sana, çocuğuna nasıl sahip çıkacak?
bu geçmişte bir şeyler görmüş tecrübeli bir kadın. seni aldatınca sen nasıl anlayacaksın ki bunu? rahat bir kadındır muhtemelen. istediği gezip tozacak bu da bir erkek için rahatsızlık verici bir şey. sevmez ki o seni.
başkasının artığını sıyırmak denilebilir, kiminle yatıp kalktığı, hangi mekanlarda sabahladığı, kimin yatağında uyandığı belli olmayan kadından çocuk yapmaktır, elinden yemek bile yenilmemesi gerekir, evet
bakir olmayan erkeklerin kendine ilke edinmesi gereken. hep söylediğim gibi (bkz: ilahi adalet)
ikinci el takma diş almaya benzer.
artık isteyen evlensin isteyen evlenmesin dedirtendir.
evlenin de kurtulalım dedirtendir.
bakire değilse zaten "kadındır" mantığı ile yola çıkıldığında yazar kadınla evlenmeye karşı olduğu sonucu çıkar. kısacası ben "ibneyim" demenin bir başka yorumudur. başlıktan çıkarım sonucu bu sonuca ulaştığımdan bu ılığı aralarında görmek istemeyen tüm .bnelerden özür dilerim.
ruhu bakire olduğu sürece problem olmayacak durum. Kadının geçmişinde bir öpücükle dahi olsa iz bırakmış bir adam varsa, kesinlikle bu kadın daha tehlikelidir.

Evlendiğiniz insanın bir zarının yırtık olması size bir şey kaybettirmez. Ancak iz bırakmış biri varsa vay halinize. Bir problemde, bir hatanız da, içerlerinden de olsa keşke diye onu andığında dünyanız yıkılabilir.

Aslında isterse, çoğu kadının yaptığı gibi; sizi zarının esnek olduğuna inandırabilir. inanmam demeyin, inanırsınız.
gavatlıktır.
bir erkek olarak burada evlenilmez, yok başkasının artığı falan gibi gerzekçe ifadeleri okudukça inanamadım resmen. sanırım bunları yazanlar kendileri de evlenmeden önce karşı cinsin elini bile tutmamış kişiler olsa gerek, eğer öyle ise bunu istemek buna göre seçmek normaldir. aksi halde böyle düşünmek tek kelime ile öküzlüktür, ya da 'faşo' luktur (ibnem, puşt) gibi yani...
Kesinlikle saçma olandır. Kişinin akıl sağlığını yitirmiş olabileceğinden şüphe edilebilir.
cok klıse ama kendı her turlu boku yıyıp baska kızların bekaretını alıp evlenecegı zaman bakıre kadın arayan ve esını zamanla ezenlerın kucuk gorenlerın kardeslerının basına gelmesını ıstedıgım durumdur.
Namus bakirelikten ibaretmidir.
Ya bakire karin evlendikten sonra sürekli başkalarina verirse.
Çok özendiğiniz batı dünyasında hemen her erkeğin yaptığıdır.
saflıktır.
orospu vajinası yalamak gibidir ve ölmüş kardeşinin etini yemek.
güncel Önemli Başlıklar