bugün

ev arkadaşımın beni çok sevdiğini belirtmek amacıyla şahsıma kullandığı hitap şekli. * *
mahallenin iri yarı çilli veletinin mahalle maçı sırasında gol olmadığı iddia edilen bir pozisyondan sonra karşıdakine ilk dalış cümlesi.

buradaki "sikmek" eylemi asla cinsel anlamda değildir, "seni döverim, döverken çiğnerim" manası taşır.
seni sikerim cocugun olur reddederim piç olur şeklinde söylenen çocukluk yıllarının bombası olan söz kalıbı...
çocukluk kavgalarının en müthiş tetikleyicisidir! ama sonunda amaçtan çooook farklı şekilde sonuçlanır, siken de yoktur, sikilende. dayak yiyende ağlar, atanda...
akabinde, A.Q'dumun çlocuğuyla devam edebilir...
ya esprili bir dille arkadaş ortamında söylenir yada kavga ortamında laftan anlamayana söylenen bir cümle olarak nitelendirilebilir.
internet ortamında rahatlıkla söylenecek küfürür.
(bkz: kavga başlatan cümleler)
(bkz: ultimatom)
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
çocuğa baktırmadan yapılan bir versiyonu da mevcuttur.
özne sona gelir. bak düşer.

(bkz: seni sikerim çocuk)

not:sikeni deşifre etmeyeyim dedim.gizli özne tabiki ben *
ağız dolusu edilebilen küfürlerdendir. 8-12 yaş arasında yaygın olmakla birlikte, daha ileri yaştaki arkadaşlar arasında gırgır maksatlı kullanımına rastlanılabilmektedir.
(bkz: düğünde ortada koşuşan çocuklar)
ayar da verir.
hemen öncesinde şu söz söylenmiştir;
(bkz: o eli bi indir önce)
(bkz: kravatı kafaya bağlayan liseli)
(bkz: alternatif ramiz dayı ezel diyalogları)
saçma şekilde kızlardan da çok duyulan söz.*
(bkz: bak çocuk seni sikerim sevgilimden uzak dur)
sübyancı söylemidir. çocuk sikiyordur.

(bkz: seni sikerim ya çok tatlısın)
(bkz: bak çocuk senin götünü keserim)
Her an söylenebilecek bir söz. Can sıkıntısında aç karna tok karna hiç farketmez. Yeter ki içinden gelsin.
+ lannn.
- efendim abi?
+ seni sikerim çocuk.
- tamam abi.
eğer karşı tarafdan ' hep lafta hep lafta ' diye bi tepki gelirse gerçekleşmesi yüksek olucak durumdur.
yeni versiyonu oğlum bak git tir.

sonu kavgayla biter.

trakya da bak kızan derler.
güncel Önemli Başlıklar