bugün

enrique iglesias bailamos adlı şarkısına 8 ayrı videoklip çekerek bambaşka saçmalıkta bir rekora imza atmıştır...mübalağa yaptım kabul ama hiç değilse 4 tane çekti canım....
enrique iglesias'in eski güzel sarkilarindandir. (bkz: tonight we dance like no tomorrow)
(bkz: yazın dinlenmesi gereken şarkılar)
ispanyolca dans etmek anlamina gelen bailar fiilinin biz anlamina gelen nosotrosa gore cekimlenmis halidir.
Will smith'in başrolde oynadığı wild wild west filminin soundtrack albümünde yer alan enrique iglesias şarkısı.
yazı hatırlatan, vizelere çalışırken, sabahlayıp proje çizerken, gözlerimi kapatıo yaza götüren şarkı. ispanyolca nın sevilmesine sebep olan, enrique'nun özellikle sevilmesini saglayan şarkı.
(bkz: tarafımca)
1999 yazını bok etmiştir kendileri.

edit: yok be fena şarkı değilmiş özünde, yıllar sonra anladım değerini.
"dans ediyoruz" anlamına gelen dandik şarkı.
Tonight we dance

Bu gece dans edeceğiz

I lay my life in your hands

Hayatımı senin ellerin üstüne seriyorum

We take the floor

Bir oda tutarız

Nothing is forbidden anymore

Artık hiçbir şey yasak değil

Don`t let the world in outside

Dışarıdaki hayata izin verme

Don`t let a moment go by

Zamanın geçmesine izin verme

Nothing can stop us tonight

Bugün bizi hiçbir şey durduramaz

Bailamos, let the rhythm take you over

Bailamos, ritmin seni götürmesine izin ver

Bailamos, te quiero amor mio

Bailamos, seni seviyorum sana aşığım

Bailamos wanna live this night forever

Bailamos bu geceyi sonsuza kadar yaşamak istiyorum

Bailamos te quiero amor mio te quiero

Tonight I`m yours

Bu gece seninim

We can make it happen,

Onu yapabiliriz

I`m so sure

Çok eminim

Now I`m letting go

Şimdi gitmeye izin veriyorum

There is something

Burada bir şey var

I think you should know

Bildiğini sandığım

I won`t be leaving your side

Etrafından ayrılmayacağım

We`re gonna dance through the night

Gece boyunca dans edeceğiz

I wanna reach for the stars

Yıldızlara ulaşmak istiyorum

Bailamos, let the rhythm take you over

Bailamos, ritmin seni götürmesine izin ver

Bailamos, te quiero amor mio

Bailamos wanna live this night forever

Bailamos bu geceyi sonsuza kadar yaşamak istiyorum

Bailamos te quiero amor mio te quiero

Tonight we dance

Bu gece dans edeceğiz

Like no tomorrow

Yarın gibi değil

If you will stay with me

Eğer benimle kalacaksan

Te quiero mi amor..

Seni seviyorum, sana aşığım.
Güzel şarkıydı, bir aralar da diskoların vazgeçilmezlerindendi.
la isla bonita ile dinlendiği taktirde kendinizi güney amerika nın herhangi bir köşesinde hissetmenizi sağlayacak güzel şarkı.

brezilya hariç.
bünyede bir nevi redbull etkisi yaratan şarkı.
nerde o eski şarkılar dedirten şarkıdır. harbiden nerde şimdi böyle şarkılar? yok lady gagaymış yok justin dolmalık biebermiş...*
klibinde enrique abimizi izzet altınmeşe kıvamında görebilirsiniz.
enrique iglesias'ın kendini bozmadığı yıllarda çıkardığı parça. Daha çok latin havası olan şarkıdır. Şimdi tonight falan yakışmıyo be abi sana. Not in love ile beraber favori iglesias parçamdır.
efsane şarkılardandır. mutluluk verir. Bailamos wanna live this night forever..
süper bir enrique şarkısı.
enrique ye ilk aşık olduğum zamanlardı. ergenliğimin ezberlediğim tabi kendi terimlerimle ezberlediğim şarkısıdır. hareketli kııpr kıpır.
90'lar müziği denilince akla gelen ilk 5 bilemedin ilk 10 parçadan bir tanesidir. yıl 1999'dur ve milenyum'a bir kalmıştır ancak 99'da çıkan bu parça o sene listelere bomba gibi düşer. 1999 yazının en büyük hitlerinden bir tanesi oluverir. hatta o dönem yeni vizyona giren amerikan yapımı ''vahşi vahşi batı'' filminin film müziği olur.

90lı yılların son çeyreği shakiralar, enriqueler, jenniferler; latin rüzgarlarının estiği yıllardır. bu şarkı da üzerinden ne kadar zaman geçse de döneminin özelliğini gösteren hitlerden bir tanesidir. henüz ilkokuldayken bu şarkıyla sene sonu müsameremizi yaptığımı bilirim. bu şarkının anısı bende daha bir başkadır. bu şarkı sayesinde hoşlandığım kızla dans etme şansı bulabilmiştim. ne büyük bir mutluluktu sahi bu benim için o zamanlar.

sen çok yaşa enrique reis! bu şarkını uzun yıllar geçse de unutmayacağım.

http://www.izlesene.com/v...iglesias-bailamos/5396955
ezbere bildiğim sarkidir, ıspanyolcam yok ama içimdeki enrique hayranligiyla çince bile ezberlerim. ah gençlik yılları.
Enrique Iglesias ın eski bir şarkısıdır. Şimdilerde ise hep elektronik music yapmaktadır.
haddi leeen bebişliğimizin şarkısıdır.

ben o klipteki karıya ölümcül hastayım mesela. ancak kendisi ne kadar da yaşlanmış, iğrenç olmuş lan. o karıdan sonra yaşlanma fobim başladı. yapmayın abim. *
klibinde enrique iglesias'ın benini aldırmadan önceki halini görebilmenizi sağlayacak şarkıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=Pv0PAchVGCw

güzel şarkıdır.
güncel Önemli Başlıklar