bugün

ortada bir kaç delikodu var.

ilki kaset iddiası. bahçeli'nin nahoş bir kasetinin erdoğan'ın elinde olduğu ve iyi anılan biri olarak kalmak istediği için yön değiştiği.

2- bunama

3- rant

4- gerçekten de erdoğan'a inanıyor.

5- ak partinin kanatları ardında güçlenip ak partiden beslenen bir sülük gibi yıkıldığında tabanı kendine çekmek istiyor.

sizce neden ?
Asıl devlet bahçeli 2014’te zehirli püskevitle zehirlenerek öldürüldü. Onun yerine geçen Yossi kohen’dir. Kendisi masondur ve sürekli çay içer. Bu kadar çay içecek ne vardı?
devlete mi yoksa başka istihbaratlara mı çalıştığını bir türlü anlayamadığım kişi.
Meclis dışında kalabilme ihtimalini bertaraf etmek için tabiki.

Sidik zoruyla barajı geçerken, birde partisi parti doğurunca (bkz: iyi parti) bi tırsma olmuştur muhakkak.
böyük resmi gördüğü için.
Sağcı adam sağ ile birleşir. Gidip hdp ile mi ittifak yapacaktı? Bir grupla anlaşma yapmak için tüm fikirlerini kabul etmek gerekmez. Bahçeli ' nin kırmızı çizgisi terör bu yüzden erdoğan ile anlaşabiliyor.
toplamda 250 derece dönmüş olur ki halen yoluna yakın demektir.
görsel
Çünkü zerre türklük hissi kalmadı. Kalmış olsa millete, devlete bu kadar zarar veren bir partiye stepne olmaz.

Kaset Maset iddiaları da boş geliyor bana. Varsa bilemem de, esas mesele çıkar Arkadaşlar çıkar.
görsel
Vurduruyo ama benden duymuş olmayın.
(bkz: Olcay kılavuz)
terör karşıtlığı olay sadece demek. çok güzel kafalar var sözlükte sevdim ben cevapları.
iyi bir Siyaset adamı olduğu için değişmiş olabilir. Devlet adamı olmuş olsaydı değişmezdi. Siyaset adamı kendi geleceğini düşünür. Devlet adamı ise devletinin geleceğini düşünür. Dün birisini hırsızlıkla suçlayıp, bugün onunla aynı yolda yürümek insanları biraz düşündürür. Benim şahsi fikrim kişisel bekası, devletin bekasının önüne geçtiği için değişmiş olabilir.