bugün

çölde kutup ayısını görmenin verdiği şaşkınlıkla başına gelenleri hatırlayamayan ve her bahtsız muhabbette tekrar tekrar ifal edilen, bahtsız deve hayvanıyla sık sık karıştırılagelmiş çöl insanı.
çölde sakin sakin gezinen yalnız genç ve yakışıklı bedevinin, karşısına çıkan beyazlar içerisindeki bir kutup ayısı ile karşılaştıktan sonra, ikili arasında yaşanan küçük yakınlaşma neticesinde türetilmiş bir tevatürdür. Gören olmamıştır, tamamen kulaktan dolmadır.
ayının ayağındaki dikeni çıkarsaydı sonu böyle olmazdı diye mezarıbaşında hayıflanılan kişi.
çok şanssız, hayatının büyük bölümünü aksiliklerle uğraşarak geçiren insanlara takılan lakaptır. mesela bu insanın durup dururken hard diski bozulabilir, gider hard disk ve ram alır. ram'ler uyuşmaz, format atamaz. ram'ini çıkarır, formatını atar, bu sefer windows yeni alınmış hard diski görmez. hard disk zorla gösterilir. ertesi gün bilgisayar açıldığında bir daha görmez. 1000 kere restart atılır, anca görür. cep telefonuyla bilgisayarın bluetooth'u birbirini görür, ama bağlanamaz. daha gider bu.*
panik grubunun almayan böyle olsun isimli albümündeki en iyi şarkılarından biri.

hayret, bir şey mi oldu
gelen vurdu, giden vurdu
izleri kaldı

kader mi böyle yazmış
yoksa ben mi şanssızım
yıllardır bahtsızım

ilk tokadı ebem vurdu, pancar gibi oldu
günler geçti, yıllar oldu, bir şey kalmadı

bahtsız bedevi sen çölde ne yapıyorsun
kutup ayısı bir gelsin, halini sorsun
hakkındaki söylentileri bilmiyorsun
böyle yalnız yola çıkma, allah korusun
kutup ayısı ile fantazi yapan kişi..
üçüncü nesil yazar. *
http://www.bahtsizbedeviler.net
ankarada okuyanlar için başka bir versiyonu ise : su sabancı yurdu yıkılsa herkese huri bize bekçi nuri nasip olur. *
çölün ortasında kutup ayısıyla yolu kesişmiş ve ayının tacizine uğramış insani varlıktır.
ondanda bahtsızı ise hiv virüsü taşıyan bedeviyle cinsel münasebette bulunmuş gariban kutup ayısıdır.
bedevi kelimesinin anlamı; allah'ın terkettiği kul olduğundan talihsiz oluşu açıklamaya kavuşan kişidir.
ne hikmetse bana "bahtsız bedeviyi çölde kutup ayısı tetlermiş" sözünü hatırlatan, şanssız insanlara hitaben söylenmiş söz öbeği.
kız yurdu patlasa ,kafasına bekçinin penisi düşecek olan zat.
(bkz: yazarin es gecilmesi/#2315649) entry'sinde başlığına onunla ilgili bir şey yazılmamasından mutsuz olduğu düşünülebilecek 3. nesil yazar.
*
şu hayatta arkasına her baktığında, kızgın kumların üzerine serilmiş, yüzünde pis bir gülümsemeyle keyif sigarasını içmekte olan bir kutup ayısı gören bedevidir...

kutup ayısının gözlerine bakıp sorar:
- nasıldı ?
- her seferinde daha iyi oluyo...

ayrıca bir yazar arkadaşımızdır. yukarıda yazılanlar kendisine değil nickinedir...
bahtsız bedevi sen çölde ne yapıyorsun ?
kutup ayısı bir gelsin halini sorsun
hakkındaki söylentileri bilmiyorsun
böyle yalnız yola çıkma , allah korusun

dizesiyle yaran , ''sen çöldee napıyuorsuun'' diye sorarken deniz insanı çoşturan , müthiiş bir panik şarkısı.

sevmeyen böyle olsun!
çölde kutup ayısının, kutupta arap devesinin hışmına uğrayan bedevidir.
fazla komplike kişilik. hatta hakkında uzun süre düşününce çeşitli varyasyonlara yol açabiliyor. ben kendisinin de bizzat kutup ayısı olduğundan şüpheleniyorum, benim bildiğim dayanamaz kutup ayısı çöl sıcağına, kim götürdü onu oraya? panter emel'i getirin bana!
(bkz: dandan)
dinlemesi gayet de zevkli bir panik şarkısı. ayrıca insan biraz olsun bahtsızlığını unutur bu şarkı ile.
(bkz: roncho)
"bahtsız mahtsız anlamam her yerde kayarım" diyen kutup ayılarının bir numaralı fantezisi.
askından kutup ayısını collere surukleyen, ortamlarda "ulan bir bahtsız bedevi kadar olamadık" geyiklerine sebebiyet veren kahraman.
acınası insandır. *
karşılaşmanın hemen akabinde 2 dudağının arasından " çöle gitsem ütü bulurum, voltran oluştursam g*tü olurum " dizeleri dökülmüştür.Ömer hayyam hayranı olduğu bilim adamlarınca tespit edilmiştir.