Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

bacak omuza mucadele

 1. 6 0
  sevişirken gerçekleşen mücadele türü. herkes bacak omuza pozisyonunu hakkıyla yerine getiremez. şimdi hakkıyı dinliyoruz:

  "valla ne diyim, kimse bu pozisyonu benimle denemek istemiyor, artık kızıyorım ama haaaa. ben de insanım ya"

  ehm. evet hakkıyı bırakalım bir kenara, arada grekoromen güreşe ve amerikan futboluna ve sokak köpeklerine parmak ısırtacak kenetlenmeler yaşanabilir. özellikle toplumca kenetlenmeye ihtiyacımız olan bu günlerde bacak omuza mücadele moral ve motivasyon desteği açısından faideli olacaktır efendim.
  #2786361
 2. 0 0
  bacak omuza pozisyonunda başarılı olabilmek için, ya bu konuda aşırı tecrübeli, ya da sağlam bir vücuda sahip olmak gerekir. eğer bunların 2 side olmazsa, mücadele haline döner ve rezil olursunuz partnerinize. *
  #5246529
 3. 0 0
  misyoner takılmakta ısrarcı olan partnere karşı verilen amansız mücadeledir.
  #5247892
 4. 2 0
  (bkz: yatarak müdahale)
  #6953914
 5. 0 0
  rakibin esnek olmasını gerektirir.
  #6953919
 6. 2 -2
  şu saatte uykumu feda edebilirim, mücadelemi son damlasına kadar sürdürürüm.
  #28128862
bacak omuza mucadele ile alakalı başlıklar