bugün

Bi kere de ben yazayım bari: vurduruyordur.
Babet köpeği olmayan kızdır.
ayakları güzel olmayabilir. ayakları güzel olan kızlarımız babet giysin lütfen.
edit: yazarmış lan. hoşgelmiş.
babet giymediğim için başlık diye geldiğim nickaltı çıkan kısım. smile kullanıyormuş devam etmesi dileğiyle.
Babet giymeden olur mu yaa. Belki babet yerine sandelet kullanıyorsa olabilir. Yoksa ileride 20 cm topuklularla cambaz gibi yürümeye adaydır.
olmaz baştan kural hatası yapan kız. Kız dediğin babet giyecek.
en azindan kundura giymeyen yazardir kendisi. yazdiklariyla dikkatimi çekenlerden. hoşgeldin.
babete alerjisi olan kız.
kız mı? sorusunu akla getiren yazar.
hoşgeldin harun abi diyeceğimiz yazar.
Giymiyorsa harbi delikanlı dediğim kızdır. Zaten aklı olan babet giymez çok itici duruyo be.
Benimdir. Yani iki tane var sadece onuda çok çok büyük bir şey olduğunda giyerim.

Insanin ayağını sıkıyor. Sonra bi bakıyosun parmaklar tüm su toplamış. Ben genelde süslü sandalet tercih ederim.
candir. cok guzel bir kizi yada kadini bile hic birsey bu kadar cirkin gosteremez.
Benimdir. Seksi topuklu ayakkabılar ce güzel sandaletler varken babet biraz şey değil mi sizce de..
Kıvırcığım gamzelim dir. Bi de mesajlarıma cevap verse hayır madem cevap vermeyeceksin ne diye kıvırcık oluyorsun madem kıvırcıksın neden cevap vermiyorsun .
Eksilemeyin. Aşkımızı da dile getiremiyoruz hayret birşey hemen eksikeyin hıamamınaa
Kibardır.
babetin kağıt gibi konforsuz olduğunu düşünüyordur, ben öyleyim en azından.
tatlıdır. yani en azından seviyesini düşürmüyordur. *
Ay Allah aşkına babetten ne anlıyorsunuz saçma sapan bişey rahat felan da değil converste aynı şekilde.
Akıllı kızdır. Ayak mı dayanır o işkenceye topuklu ayakkabı bile daha rahattır kesinlikle.
Bizden değildir.
Nesli tükenme tehlikesi ile karşı karşıya kalan kızdır.
Babet,Giymedigim ayakkabi turudur. Bu izmir sicaklarinda ayaklarima iskence yapmak istemedigim icin tercih etmedigimdir.
Normal kızdır. istediği kadar pahalı falan olsun babet hoş bir ayakkabı değil. Zariflikle de alakası yok, itici görübüyor yani.
ayrıca anca çubuk gibi bacakları olanlarda iyi modeller bir nebze güzel duruyor.

Şişko kızlar pazar malı babetlerle gözümü kanatıyorlar fosforlu falan. Ayy düşman gözüne!
Sofra bezi gibi kumaştan yapılmış kıyafetleri giyen yazar.

(bkz: beyler ben saldırıyorum)
fake.net.