bugün

sevenlerin arasına girilmemeli.
ne çok istemişimdir söyoe küüüt diye bir yumruk o buruş buruş suratına baygın kalacak tekleliyeceksin bide ibneyi.
bazen baba duvarmışcasına duvara vurulur. çıkan ses ne kadar çok olursa o kadar hınç alınır.
babama vuracak kadar sinir olmadım hiç. ya da cesaret edemedim çünkü hiç birşey aynı kalmazdı. duvarla idare ettim.
(bkz: öyle bir geçer zaman ki)

bu tip dizileri çok seyretmemek lazım.
(bkz: kuzey ve güney)
(bkz: acıya gülmek) *
(bkz: KARI KOCA ARASINA GiRMEMEK) EN AKILLICA EYLEMDiR. AYNI DURUMU YAŞAYIP ERTESi GÜN ONLARIN CAN CiĞER KUZU SARMASI DURUMUNDA SENi DÜŞMAN GÖRMELERiNDEN DAHA iYiCE BiR DURUMDUR.
playstation'da tekken oynarken vurmak dışında asla yapmadığım eylem.
acısını ve vicdan azabını bir ömür boyu çekmek olacaktır sonu kanımca.. derin yaralar açar ruhun bir köşesinde.. bence böyle bir şey yapılmamalı, baba dark side'a geçse bile..
sebep her ne olursa olsun sinirine hakim olman gereken en bıçak sırtı anda olmaktır.
bence anne ya da babaya vurmak vuranın yüreğinde acı bırakır, vicdan yükü taşır.
(bkz: yapma evladım)
edit:imla
babaya kalkan eller kırılır,

baba, baba olsa o kafayı yemezdi, baba, baba gibi baba olsa anneni dövmezdi, sen evlat gibi evlat olsan babana vurmazdın, yani nereden bakarsanız bakın köküne dinamit konulmuş bir aile profilidir.
söz konusu anne ise çoğu erkeğin yapacağı eylemdir.

yaparım valla.
çok büyük yanlıştır.
anne ve babaya onlar vursa da el kaldırılmaz.
taş olursun taş.