bugün 1889 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

babaya mektup

 1. 0 0
  (bkz: sözlük yazarlarının babalarına yazdıkları yazılar)
  #14866629
 2. 1 1
  franz kafka'nın nerdeyse otobiyografi sayılacak kitabının adıdır. nerdeyse otobiyügrafi diyorum çünkü bu kitap kafka'nın ölümünden sonra ondan izin alınmaksızın yaynlanmıştır. kafka bu mektubun yayınlanmasını istememiştir. kafka hayranlarının kesinlikle okuması gerekir.
  http://www.birazoku.com/babaya-mektup/
  #16688616
 3. 0 0
  Franz'ın kitabı ile ilgili inceleme yazısı için:

  http://www.eskimeyenkitap...lavuzu-babaya-mektup.html
  #18269148
 4. 0 0
  Kafka'nın babasıyla aralarındaki bağı en güzel şekilde anlattığı ve aslında kafkanın diğer kitaplarının temelinin arkasında güçlü bir baba silüetinin yer aldığını da özetlemiş bir kitaptır : "Bazen dünya haritasının önüme serilmiş olduğunu ve senin boylu boyunca bu haritanın üzerinde uzandığını hayal ediyorum.Ve o zaman benim hayatım açısından ,yalnızca senin kaplamadığın ya da ulaşabileceğin mesafenin dışındaki bölgeler değerlendirilebilir görülüyor" .Franz
  #18289463