bugün

görsel

Kayseri'de, 2 gün önce babası Cuma Ali Ceylan’ı bıçaklayarak öldüren C.C.'nin savcılıkta verdiği ifadesi ortaya çıktı. Pişman olmadığını söyleyen C.C., “Sürekli telefonuma bakarak, bana baskı kuruyordu. Bu nedenle babamı öldürmeyi geçen yıl kafama koymuştum. Kendisini sevmediğim için bıçaklayarak öldürdüm” dediği belirtildi.

https://t24.com.tr/haber/...rdu-pisman-degilim,969977
erkek çocuk bakmak hayvan bakmaktan farksızdır diyen feminist ve göt siktiren meriçlere ders olması gereken kızdır.
ben çocuktum senin babanın sana yaptığı baskının yüz katını benim babam ablama yapıyordu buna rağmen biz babamızı sevdik.

halk yozlaşıyor çekirdek aile yapısı zaten bozuldu. teşekkürler amerika ebemizi siktin sonunda.
Çocuklarını kendi malı gören hastalıklı insanların yetiştirdiği diğer bir kurbandır.

14 yaşında da olsa kimseyi baskı altına alamazsınız.

Meselenin telefona bakma meselesi olmadığına, o babanın o kıza küstahça davrandığına yüzde bin eminim. Finlandiya'da olsa o kız çocuk esirgeme kurumuna istediği an başvurup ailesinden ayrılabilir devlet korumasına geçebilirdi.

Çocuğa bağırdığı için ailelerin elinden alıyorlar çocukları.

Bizim milletin o seviyeye gelmesi demek, tüm demokrasi sorunlarımızı da çözmek demek.

Birey ulan o çocuk.

Edit: katile miras kalmaz. Anasını babasını öldürmek isteyen varsa bilsin.
Hayatının hatasını yapmıştır.
Telefonuna bakmış, bireysel özgürlük falan filancılar, senelerce baba tacizine maruz kalan çocuklar öldürmediği için ne oluyor sizin kafanızda? içinde bulunduğumuz şartlarda ben de panik olurdum, kızım için endişelenirdim.

Babayı telefonuma bakıyor diye öldürmek ve sonra pişman değilim demek, kağıt ev dizisindeki Cemre'yi anımsattı.
Haberlerde anne baba kavgasından sonra yaşanan olay dıye anladım. Cinayeti annede işlettirmiş olabilir. Öte yandan evet baba kızını korumaya çalışmış bu zamanda telefonla ne sapıklıklar yapılıyor. üzüldüm adama.
arkadaşlar artık birşeylerin farkına varma zamanı geldi.

o adam kızını kontrol altına almasa hani şu amına kodumun zırtoları varya çizikli tas kafa silahla poz veren serseriler, belki onların biriyle takılıp öldürülecekti.

böylesi daha mı iyi olur du.

ben tamamen kontrol altına alalım demiyorum denetleyelim diyorum ara ara takip edip bakalım ne yapıyor bu kızlarımız uyuşturucu bağımlısı belki uyuşturucu parası çıkarmak için aklımıza gelmesini istemeyeceğim şeylere bulaştı belki babalarına anlatamıyorlar.

ben kötülüğünü mü istiyorum bu insanların.
merhabalar ben de bir bireyim. müsadenle annenle halvet olabilir miyim? bireyim sonuçta.
Aynı kız 15 yasında tacize ugrasa o daha çocuk diyecek tipler gelmiş birey olmaktan bahsediyorlar. Küfür bile etmem nen size..
Tipinden belli şerefsizin teki olduğu, yansın dönsün mezarında.
Medyadaki cinayet haberlerine alışmış toplumumuzda bir genç için cinayet garip gelmemiş olabilir. Bu konuda ne cinsiyet, ne de kişi karşılaştırmak istemiyorum. Sadece cinayetin ne kadar normal geldiğine dikkat etmenizi istiyorum. Her gün karşılaştığımız cinayet haberleri, salınan suçlular ve bundan güç alan kişiler. Onun dışında kızın ne yaşadığını tam olarak bilemeyeceğimiz veya psikolojik sorunları olabileceği için pek bir yorum yapamıyorum.