bugün

anaların bakire gelin istediği bu dönemlerde babaların sex konularında prof olan gençlere yöneldiği bir önerme. efenim şöyle oluyor ki adam acemi bir insanın kızını inciteceğini düşündüğü içün bu konuda doktora yapmış bir deneyimli seksapalitesi yüksek bir damat seçerek kızının korkularını yenmesine yardımcı olacağını düşünmektedir. ayrıca kız istemeye gelindiğinde de sorulur damata;

- ne işle uğraşıyorsun evladım?
+ möhendisim efenim.
- hımmm. ne gözel. peki bu zamana kadar hiç seviştin mi? sex yaptın mı? cinsel ilişkiye girdin mi?
+ hamdolsun efendim girdim. ilk deneyimim kerhane diğer deneyimlerimde ünversite hayatımda oldu. ayrıca biz kızınızla seviştik onada sorabilirsiniz ne kadar tecrübeli olduğumu.
- ozaman bende verdim gitti siktirip gidebilirsiniz. * *
- evet evlat. bildiğin pozisyonların isimlerini, nereden nasıl öğrendiğini yaz. kağıt önünde. süren 30 dk.
şeklinde bir sınavdan sonra gerçekleşebilecek eylem.
(bkz: anenin bakire olmayan gelini kabul etmemesi) *
(bkz: eşcinsel kayınpeder)
Babanın torun sahibi olma olasılığını yükseltmek istemesi durumu.
Bana dokunmayan yılan bin yaşasınının aile içine uygulanmış halidir.Yurdum acaip insanlarının sonunda erişebileceği en üst düzey kayınpeder şeklidir.
Böyle tip kayın pederler bekarlığa veda partisine en ön masaya oturup rezilliğin alasını yaparlar aynı zamanda ; dünyaya kaç kere gelicez sendromu yaşamaktadır çünkü.Ayriyeten kızını vermiştir ; daha neler neler yapacaktır...
kızının mutlu olmasını isteyen babadır. hangi baba evladını hayat deneyimlerinden uzak saf birine vermek ister ki ?
- cinsel deneyimin yoksa bu iş biraz zor evladım.

* bey, ne diye yükleniyorsun çocuğa?
- deneyimsiz damat istemiyorum hanım, aaa!
* sen çok mu deneyimliydin sanki? açtırma benim ağzımı!
- hanım, hanım, kendine gel. öhöhöhö.
* sus! ben bile senden daha deneyimliydim! hala bi bok bildiğin yok!
- neeeeyy?!
/ aaaa, anne baba, yeter be! sevişecek olan benim, size ne oluyor yahu?

+ efendim bu gece faciayla sonuçlanmadan ben kalkıyım artık.
güncel Önemli Başlıklar