bugün

bahadır isminin aradaki "h" sesi atılarak kısaca okunma şeklidir ve benim çok sevdiğim nickimdir.
sözlüğün gidişatına yön verebilecek potansiyelde garip yazar.popüler ve tikky kişiligiyle tanınır.
(bkz: bahadir)
berbayın ev arkadaşıdır.**
sabah 8 de finali* olduğu halde hala entry kasmaya çalışan yazar.
sınavda ne yaptığını merak ettiğim yazar.
sözlüğün bu ilk ve zor zamanlarında sorumluluklarını bilen uuser.. *
abisine ve annesine sinava girmediğinden hiç bahsetmeyen yazar*
entrylerini severek okuduğum yazar..
bir h yüzünden ömrünü çürütenleri esefle kınadığım mutlu yazar..kendisine bütün h ler feda olsun diyor başarılarının devamını diliyoruz
H harfini hayatının büyük bölümünü olan isminden defetmeyi başarabilmiş,nadide sözlüğümüzün bir o kadar nadide yazarıdır
yakında isminde bulunan diğer harfleri de kaybedip neticede br olarak vukuu bulabilecek popüler ve tikky yaratık
"h" sorunumu dikkate alan herkeze buradan teşekkür etmeyi kendime borç bilirim.*
kirli çamaşırlarımı ortaya çıkarmaya çalışarak benim popülerliğimi ve karizmamı elimden almaya çalışan sansasyonel ve tikky kişilik.
arkadaşları arasında;
-şii
-lan
-lan uzun
-la baksana
-la bahaa
olarak tanınan herif.
(bkz: surekli bereyle dolaşmak)
(bkz: görmemişin beresi olmuş)*
akşam akşam gülme krizine sokan, insanın içinden gülmek gelmiyosa baadır'ın entry girmesini beklemek gerek. artı mesajla yaran yazar.
up uzun saçlarına kıyarak dazlak olmaya karar veren yazardır.**
(bkz: kumbara)

şimdi anladın sen diyeceğim, bize ne lan diyeceksiniz. o zaman şey yapalım;

geleceğin rock star adayı. geleceğin adayı saçma oldu.

tanım: geleceğin rock star'ı. rock star yazarı.
kendi çapında beste yapan ve bu besteleri de acapella olarak yorumlayan.kendi sesinden iğrenen yazarımsı insan.**
bahar ismine baar denmesi gibi bahadır ismine de denebilen kelime.
deliliği yıllar önce tespit edilmiş,konu üzerinde fazla durulmayarak düzelmesi umut edilmiş,baadir-ül emin,harbi dost,kardeş...
adanada zirve düzenleyeceğine güvenilen ve inanılan yazar kişisidir.
derslerindeki başarısını hayatının diğer alanlarında da göstermesini istediğim zirvetör, organizatör, can dostum uzun insan.popüler ve tikky kişiliğiyle toroslarda nam salmıştır.
güncel Önemli Başlıklar