bülent ersoy un ezan okuması

1. 0 0
    bülent ersoy'un o çok güçlü, çok müthiş, çok fevkalede sesiyle ve tartışılmayacak yorumuyla ezan okuması halidir. bir defasında dinlemişliğim vardı ki onu dinlemeyen ben şu hocadan şu hafızdan ezan dinledim dememelidir. o kadar güzeldi ki ben bile -çok da dindar biri olmayarak- hemen camiye koşup 22 yılın kazasını o gazla bir çırpıda kılmıştım.

aslında tüm minarelerden bülent ersoy hoca efendi'nin okuduğu ezan yayınlanmalıdır. hatta bakarsınız tüm islam alemi onu kullanır.
  2. 0 0
    insanın "bu ne pehriz bu ne lahana turşusu" diyeceğini getiren bir hadisedir. yaşamsal seçimiyle islamın hiçbir alakası olmamasına rağmen yapılan lüzumsuzluktur.
  3. 0 0
    bugün öğrendiğim durumdur.

http://video.uludagsozluk.com/v/bülent-ersoy-un-ezan-okuması-25771/+&feature=related
  4. 0 0
    güzel okuyabilir ama ben bu insanların 11 ay içip sonra dini bütün müslüman takılmalrını hiç samimi bulmuyorum.
  5. 2 2
    yıllar önce ülke gündemini meşgul eden meselelerden birisiydi. zaten o dönemlerde ülke gündemini hasan mezarcı'nın kendini mesih sanması, büro koltuğuyla araba süren sarhoş adam, kibariye'nin annesi gibi sikko şeyler kaplıyordu.
  6. 0 0
    keşke bizim müezzin efendilerde bu kadar güzel okusalar.
bülent ersoy un ezan okuması ile alakalı başlıklar