bugün

en büyük dezavantajı sözlükte gelip saçmalamaktır.
Bikere aşırı tebessüm ederek kesiyorlar. Bu da göğe bakan başımızı yere eğdiriyor utangaçlıktan. *
sürekli başkalarının ricaları ile karşılaşır. Emri vakiler olur hayır demesini bilmiyorsa hayat çekilmez olur.
Elin sikinde dolaştırır adamı.. Asosyal olur çıkarsın..
görsel
Istemem böyle bir adamla aynı ortamda olmayı. Yalnız gezsin ibişler.
sözlük yazarlığı yapmak bunlardan biri değildir.
Evli surtuklerin askinti olmasi. Siksen ayrı dert, dovsen bela AMK. Bı tanesini başımdan savana kadar akla karayı seçtim ..

Edit Akbayram: aşırı yakışıklı olmadigim halde böyle... Var gerisini sen kıyas et.
Her kızın salça olması. Yüz bulamayınca da düşman kesilmesi.
görsel
Böyle bir derdimiz yok çok şükür.
yavşak muamelesi görmeleridir.
(bkz: arkadaşlar yakışıklıyım)
Güvenilmez gibi geliyolar ya.
beğenilmekle ilgili illa ki bazı evrensel kodlar vardır ama hitap ettiğiniz bireye göre bunlar bir anlam ifade etmeyebilir çoğu zaman. hele ki aşırısı(nasıl oluyorsa artık*) tam bir subjektiflik halindedir.

önemli olan karşılıklı etkileşim içinde olabilmektir.

demek istediğim, yetersiz beyninize fiziksel görünüşünüzün ilişkiler için yeterli olduğu fikrini yerleştirip diğer insani iletişim unsurlarını gözardı edip salarsanız, size tek bir elementin bütün bir kimya için eksik kalacağının dersini veren birisine denk gelirsiniz illa ki.
yumoş sınırına yaklaşmak.
nazar oluyor efendim. kurşun döktürmekten işe güce bakamaz olduk.
Bir de dalganız büyükse ve doyurmayı biliyorsanız 'Ben aynı gün içinde bu kadar kızı nasıl üst üste becereğim?' diye kendinizi sorgularken bulabilirsiniz.
Kendini yakışıklı sananların alayı paronayak veya kibir parlaması yaşayan insanlar.