bugün

kendisi eline ne geçerse yüzüne süren, yüzü kozmetik kataloglarından fırlamışa dönen, yüzünde yaklaşık bir kilo ağırlığında makyaj malzemesi bulunan, güzelleşmek şöyle dursun çok itici görünen kadındır. kısaca ayaklı makyaj masasıdır.
geceleri temizlemek için, uyku vaktinden 1 saat çalması farz olan kadınlardır.*
badana ustalarına özenen kadınlardır..
palyaço olması muhtemel bayandır
kendini unutmak isteyen kadındır.
kadın olmama ihtimali yüksektir..*
iğrenç kadınlardır. *
nedense insanın en mutlu günlerinden olan düğün günü bir takım beceriksiz kuaförlerin eline düşen kadınlarımızın düştükleri durumdur..o kadar abartılır ki bu olay düğün sonrası gelinin duvağını açan damatlar bu kadın da kim gibisinden tepkiler vermeye itilirler..burdan kuaförlere seslenmek isterim, lütfen kadınlarımıza bu kötülüğü yapmayalım...
gerçek yüzünü göstermeye götü yemeyen kadındır. Allah bunları bildiği gibi yapsın
(bkz: bunu yapsa yapsa polisan yapar)
selam vermek için bile öpmekten korkulan kadınlardır zira yanağa en ufak dokunmanız ile toz fondoten bulutu arasında kalmanız kaçınılmazdır
güzelleşeyim derken dahada çirkinleşen kadındır. (bkz: eşeğe altın semer taksan yine eşek)
biraz daha ugrasırsa reklamlarda filli boya yapan dayının gelip yüzünü boyamasına yardım edeceği kadındır.
yüzünü güzel göstermek için inşaat sıvacısı tutan kadındır
badana yapmaktan farklı olduğu düşünülmeyen kadın çeşididir parasının büyük kısmını makyaj malzemelerine yatırır
paskalya yumurtasını andıran kadın.
(bkz: yatmadan once makyaj yapan kadın modeli)
marshall yada filli boya ile sponsorluk anlasmasi imzalamis kadindir
kokoş kelimesini şimdilik kullandığım (kibarlıktan) fakat daha ağır ego sorunu olduğuna inandığım insan.
kendi benliğini insanlardan saklama adına yaptığı ağır makyajlar aslında insanın içinde biyerleri saklama amacıyla yapıladabiliyor ya da hiç makyaj yapmayıp halim bu; kusurlarım, sivilcelerim ama yüzümdeki gülüşlerim maske benim diyenleri de vardır.
92 model sahin'i modifiye etmekle benzerlik gösterir.kaputu degistirirsin, celik jant takarsin lakin motor yine ayni motordur.randiman alamazsin.
(bkz: komplee)
aşırı olduğu için istisnasız berbattır.

(bkz: her şeyin çoğu zarardır)
(bkz: çöp bidonu)

yanlış bişi demedim di mi abla?
kaş kalemi, kaş rimeli, kaş altı farı, koyu far, eyeliner, göz kalemi, lens, rimel, gözaltı kapatıcısı, aydınlatıcı, otobronzan, fondoten, pudra, allık, dudak dolgunlaştırıcı, ruj ve parlatıcı süren kadındır.

(bkz: ooeehhh)
(bkz: ama abartmıyorum)
(bkz: ben bunu gördüm)