bugün

tanım: aşık olmaması gereken kişileri anketlerle saptamaya çalışanlar.

kesinlikle aşık olunmamalı bu tiplere. yarın bir gün de evlendiği vakit akşam yemeğinde kocama ne yapsam diye anket yapar bunlar. of allahım off sen soktun sen çıkar yarabbim...
sozlukte gorup dikkatlice dusuncelerini farkettigin, mesajlastikca icini bi hos ettiren biri.
lafı götünden anlayan kişilerdir. zira aşkta iletişim çok önemlidir. * *
(bkz: cirkinordekyavrusu)
Ajdar anık
hayran gönüllü insanlardır.
gururu olmayan kişilerdir. * .
ruhunun yaralarını kapatmayı asla düşünmeyen, her zaman önceliği menfaat ve maddiyat olan, kendini yenilmez görenlerdir.
boş hayallere bel bağladığınız kişilerdir. aşık olup vakit kaybı ile uğraşılmaması gerekir. bir de kalbi olmayanlardan uzak durmak gerekir...
uzaktan da olsa bir akrabanin kizidir. cocukken basima geldiydi cok fena oluyor. cızzz diyorum aman ha.
aşık olduğunuzdur.
(bkz: igor)
aşka aşık olan kişilerdir. siz ona aşık olursunuz ama o size değil aşka aşıktır. sizi kendine aşık eder daha sonrada hayatınızdan usulca çıkar gider. artık onun için bir başka aşk daha caziptir. siz ise aşkınızdan tükettiğinizle kalırsınız.
işte çoğu zamanda bu kişilere aşık olunur. (bkz: Tanımsa tanım)
aşk bu ne zaman nerede kime olacağını biliyor muyuz ki?
kova burcu.
etkisi uzun sürer.
Listelenebilir;

1.Sizi asla sevmeyecek biri
2.Bu kız beni aşar dediğiniz kişi
3.Çok göz önünde olan biri
4.iletişim çağında iletişimden bir haber yasayan biri
5.Hayallerinize anlam katamayan biri.
Aşık olun ama sağlam biri değilse içinizde tutun.belli etmeyin duygularınızı. Bak yine andım adını amk duygusu.
sözlük kızları.. kesinlikle uzak durun.
allah korkusu olmayan kişilerdir. erkek kadın fark etmez. ortak nokta budur ve bu kişilerden olabildiğince uzak durmak gerekir. zira bu diğer olumsuz noktaların kaynağıdır.
sizi anlamayacağını düşündüğünüz insanlara aşık olmayın ama aşk seçim duygusuyla beraber gelmez ki.
kime aşık olursanız olun.. aşk çok güzel bir duygudur. bu duyguyu yüceltmek ve kişiliğine olumlu etkiler bırakacak şekilde güçlendirmek insanın elindedir...
her şeyi bildiğini sanan insana aşık olun ki ona bilmediğini öğretesiniz .
Böyle kişiler yoktur. Aşk bu olacağı varsa en olmaması gerekeni de gider bulur. Önceden önlem alınamaz,uzak durulamaz. Keşke durulsa ama.
Her şeyi kendinin bildiğini sanan kişiler. Sakın ola uzak durun yoksa o engin bilgilerini bilmese de kullanır bir süre sonra kafanızı taşlara vurursunuz.
-evli olanlar
-nişanlısı olanlar
-sevgilisi olanlar olarak 3 kategoriye ayrılır.
"ya ben kızlarla arkadaş olamıyorum, erkeklerle aram daha iyi." diyen kızlar.