bugün

baban diye cevap vererek o mağaradan çıkılabilir.
annem cevabini alinca got gibi kalan kizdir ayni zamanda.
tokatlanacak kızdır.
annem tabi amk.
o beni dokuz ay karnında taşıdı sen nerende taşıdın?
zaten baştan kaybetmiştir.
Annenizin daha önemli olduğunu o ana kadar hissettirememişseniz problemi olmayan kızdır.
Sevgili annesi ile ayni kulvarda yaristigini sanan kızdır. Hemen yol verilip başka maçlara doğru yelken alınmalıdır.
Cevabı belli sorular sorarak sadece kendisini küçük düşürür.
işte böyle yarrak gibi malca soru kızlarda var.

Gel bu kızla gelecek kur amk..
daha güzeliz diye sorsa olabilir.
aşkım ben mi baban mı diye sorun. soruyu cevaplama şartını da bu sorunun cevaplanması şartına bağlayın. ayrıca şartın bir yan şartı da bu soruyu babasının yanında, babasına duyura duyura yanıtlaması olsun.

dipçe: cevap arapça, yanıt türkçedir.
Annem kalbimin sağ tarafı sen ise sol tarafı diye cevap verip aradan sıvışacağım soru.
salaktır, salak olmakla kalmayıp bunu da belli etmiştir. 3-4 yaşlarında ilk aşkları anneleri be o erkeklerin, bu sayede normal gelişiyorlar falan. Sen nerenin köyüsün?
salak. mal. gerizekalı. saymaya gerek var mı. böyle kız varsa etrafınızda soruyu sorduğunuzda olmasın hayatınızda
Anan zaaaa' denilesi kız kurusu.
Bunu soran kız kesinlikle geri zekalı olmalı. Ben hayatımdaki kişinin ailesini çok sevmesini isterim ki aile değerlerinden anlasın...
ağzının tam ortasına kürekle vurulası bir kız kurusu.
işte kapı işte sapı denilecek kızdır. evet.
iki kadın bir adaaam aşk çekilir aradannn... Hadi bebeğim bana müsade dedirten kız...
dövülesi kızdır tabikide annem diyilip son nokta koyulmalıdır.
sorulacak en saçma şeyi sormuş kızdır. gerçekten bravo.
Ağzına kürekle vurulacak kızdır.
Annem tabi diye cvp verilmesi dinen caizdir.
“sen kimsin aq" repliği ile cevaplanacak sorudur.
Benim için Annem den Daha önemli bir Kadın yoktur . Bu suali soran kişiye de Hiç düşünmeden annem derim.
güncel Önemli Başlıklar