bugün

Kesinlikle Bülent. Ne etliye ne sütlüye misali. Oh PlayStation mı dersin en yüksek sistemli bilgisayar mı dersin hep onun odasında. Bakmak zorundalar. Kapımı kapatır dünyaya soyutlanırdım. Bırak dışarda birbirlerini yesinler.
benden anca beşir olur. gerçekleri görüp insanlar üzülüp kahrolmasın diye içime ata ata verem olurum amk.
Kesinlikle Katya. Bayılırım ortalık karıştırmalara,açıkları ortalığa dökmeye,cilveye. Zeki bir kadındır Katya, ortak yönlerimiz var.
Behlül tabiki. Hem bihterle hem Nihal ile ask yașadı.
Bihter haricinde kim varsa sıkıntı yapmaz gelen dıgılıyo giden dıgılıyo aile boyu gelin.
beşir dışında herkes olmak isterim.enayi içine ata ata öldü gitti.sanane bihterden aq ispiyonla işte.
(bkz: aramızda yastık vardı yastığı)
Kameraman her şeyi o gördü o biliyor..
Deniz Hanım . Namıdiğer "Matmazel".
Her şeyin farkında ama ispatlayamıyor.
BiHTER OLMAYI KiMSE iSTEMEMiŞ. TABi KOCASINI ALDATAN KADIN GÖZÜYLE BAKIYORUZ.
YAŞADIĞI AŞKI ÖLENE KADAR iLiKLERiNDE HiSSEDEN BiHTER OLMAK iSTERDiM.
matmazel tabi ki.

sonunda ön koltuğu kapan o oldu hatırlatırım.
tabi siz anneleri tarafından size emanet edilen çocuklara her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir kadının annelik etmesine şiddetle karşısınız ama..
Ben bihterim.
nihal'in uludağ da tanıştığı eleman.
bülent iyidir, gez toz oyun oyna, behlül'le karıya git, ohhhh gel keyfim gel arada da bihter'e anne der gönlünü kazanır var mı bundan iyi karakter.
Bihter.
nihal olmak isterdim.
Bihter.

Aşkımı da alır kafama sıkar giderim.
bülent ziyagil. hiçbir şeyden habersiz zengin babanın zengin evladı.
Benden olsa olsa nihal olur.
O değil de nihal sanki göbekliydi.
behlül olurdum.
memnu olmak isterdim.
hilmi önal

hilmi önal olmak hayata karşı dik ve asi duruştur. yalnızlıktır hilmi önallık, ama gururlu, asil, mağrur ve haklı bir yalnızlıktır.
Behlül. Evet.
güncel Önemli Başlıklar