bugün

yeni tasarımda bulunan açık oylama olayı herkesin malumu. bir kız nedene açık oylama yapıp kendini deşifre eder ki? telefon numarasını da bıraksın. evet.
son derece talihsiz bir ifade. imkanı olan herkesin esefle, şiddetle, disiplinli ve sistematik vaziyette kınaması gereken bir ifade.

değerli kardeşlerim, efendiler! yaklaşık bir 10 gündür nazenin ve nadide bir sosyal platform olan uludağ sözlük'e uğrayamıyor, asli görevim olarak addettiğim uludağ sözlük denen güzide platformu türkiye'nin 1 numarası yapma saikimi gerçekleştirmek için gereken edaları ifa edemiyordum. sakın ha sakın, bir ihmal içine düştüğümü tahayyül etmeyesiniz. birazdan "yokluğumun" nedenini arz edeceğim.

belirttiğim üzere 10 gündür -amiyane tabirle- piyasada yok idim. bugün tekrar sözlüğe dönmemle, yokluğumda tarafıma tam 23 adet özel mesaj gönderildiğini fark ettim. hepinize ayrı ayrı minnetlerimi ifade ederim aynı şekilde "eee erkan ağabeyciğim hani bizi türkiye'Nin 1 numarası yapacaktın ama günlerdir tek entry bile girmiyorsun" minvalinde sitem içeren değerli kardeşlerime yanıtım çok net:

eğer koyduysa yokluğum işte şimdi mutluyum!

hehehee şaka tabii ki değerli kardeşlerim. siteminizde sonuna kadar haklısın, işte görev başı yapıyorum!

sözlükten kopma nedenim başlıkta belirtilen bu ifadeydi değerli kardeşlerim. ismini verip rencide etmek istemediğim değerli bir kardeşimle yine bir gün mesajlaşıyorduk. neden sonra konuşmanın seyri şu şekilde evrildi:

erkan ağabeyciğiniz: yaa işte değerli kardeşim ben buranın en çok bu yanını seviyorum. kadın erkek, genç yaşlı demeden insanlar bir şeyi beğendiklerinde direktoman açık açık oylayıp sizi teşvik ve motive ediyorlar. ne mutlu bize. doğru muyum?

malum şahıs: ahahahaa yav erkan ağabeyciğim yapma etme. açık oylama yapan hanım yazar yolludur, kaşardır! senle mesajlaşırken bir yandan heybeyi okşuyor, minnağı gıdıklıyordur.

e. a. : neee! yollu? kaşar! heybe? minnak!

m. ş. : tabiii abüüüüü!

e. a. : bir daha benimle asla iletişime geçme. ben bu şoku zor atlatırım!

işte bu diyalogtan sonra sözlük'ten koptum. allah var kendimi güçlü bilirdim ama meğer benim zayıf karnım sizmişsiniz değerli kardeşlerim. çok zor toparlandım ve işte tam da bu an nazenin ve nadide bir sosyal platform olan uludağ sözlük'ü bu gibi pisliklerden temizlemeye geldim!

eyyyy malum şahıs! derhal çık mertçe, özür dile. tekrarlamayacağına dair yemin iç! sana 4 saat veriyorum. aksi halde ben, ben erkan elektar senin peşini bırakmam. seni afişe ve deşifre ederim. ederim ki bir daha hiçbir masum sözlük hanımı sana yaklaşmasın!

senden nefret ediyorum malum şahıs!

--spoiler--

sponsorlu link: görsel

--spoiler--
uludağ sözlük'e zarar veren önermedir.

lakin açıktan oylama yapacak daşş mı daşş hanımları da görmek istiyorum doğrusu.
Acı ama gerçek olan durum. Kendini gösterme amacı nedir? Düşündürücü.
Dikkat çekmek ve değişen piyasa koşullarına ayak uydurmak. Aranıyor da diyebiliriz.
kendini belli etmekten başka bir şey değildir.
--spoiler--
profilime girsin cinsiyetimi öğrenmk için entry lerime baksın bulunca da bir yolunu bulup asılsın çünkü çocuk twitter ını paylaşmış çok yakışıklı şimdi ilk adımı o atsın.

--spoiler--

içinden geçenler bunlardır.
Hani bana hani bana diye kıskandıran durum.
Vurdurmaktır.
upuzun penis arıyordur.
izmirli olduğunu afişe etmeye çalışıyordur.
ben seni beğeniyorum diye iş atmaktır. evet.
benle ilgilen olabilir. ne zaman acık oylama yapsa ve mesaj atmasam mesaj atıp erotik konuya girmeye çalışıyo (ben şakasın erotik başlık açıyom ya) sonra benim öyle konulara girmediğimi anlayınca susuyo. bunlar çok şeytan çok.
bok atmayın abazanlar. gülmüştür, beğenmiştir entry i.
te allam ya.
merak edilendir.
Yazara ben kızım mesajı verip iş atmaktır.
kahveleri hazırlayın beyler,
bir sözlük kızı sizi açık oyladığında, 3 vakte kadar sizi istemeye gelmesine delalet eder.
1 oy: aaa böyle biri de mi varmış sözlük te.
2 oy: durursam bi daha kurtulamam.
3 oy: ziyanı yok gülüşü yeter bize.
4 oy: yüreğim kaydıysa günah mı ?
5 oy: çamura saplansam yardıma gelir misin ?
6 oy: elini tuttum sıcacıktı, yüreği elimdeymiş gibi…
7 oy: elinden tutuversem benimle gelir mi ?
8 oy: seninim işte, alıp götürsene beni.
9 oy: samet ona baba demişti, cemşid’i babalığa seçmişti.
Kendini göstermektir. Evet.
Benimki sevişmek, evet.

(bkz: Rahatladın mı oytuncum)
Yaptığı işi gözünüze sokmaya çalışan kızdır.
Tutacak bir şey arıyordur.
(bkz: tutunamayanlar)
(bkz: ak yaragi)
Yürümektir... Evet dün de gördünüz haseki bacı bana bildiğin yürüdü durdu...
https://www.youtube.com/watch?v=McSApM4HZbI