bugün

kızların yakışıklı olmayan erkeklere tepkisidir.
zorundayım, nevet.
insanların görmesini istemediğin şeyin üstünü açmazsın...boş yapma!
özellikle esnaf kesim ve amcalar yiyecek gibi bakıyor. keşke bakarken kör olsanız.
bakılmayacaksa neden giydin sadece berkecanlar yaşamıyor bu ülkede kızım yallah fıransaya.
soyle bir algi var her seye cok guzel oldugu icin dikkatli bakmazsiniz.

bazen yadirgadiginiz bazen de cok cirkin buldugunuz bir seye dikkatli bakarsiniz.

yani kadinlarin cogu cok guzel olduklari icin bakildigini saniyor.

bazi zevksizlikler midemi eksitiyor.
sen niye açık giyindiğini mantıklı bir sebep ile açıkla, bakanı öpsünler.
açık giyindi diye bakmak zorunda değiliz birde bakmamalıyız günah günah. ilk bakış tesadüftür görmüşsündür hemen başını çevirmelisin tekrar bakmamalısın yoksa göz zinası olur. erkeğin teseddürü göz kapağıdır. namus ve iffetini korumalıdır.
bakmak zorunda değilim nefsime hakim birisi olarak bakmam da ama açık giyinmek insanların ilgisini çekiyor.
Ben körüm hanımefendi. Baksamda göremem.
valla ne yalan söyliyim keyfimden bakmıyorum. erkek anatomisinden kaynaklı sanırım. yoksa milyarlarca erkek içinde niye istisna yok?
BU HER ER KiŞi iÇiN DENMEZ.
değilim aksine midem bulanıyor. ben özellikle bakmamayı, götünün kalkmaması açısından doğru buluyorum. hemcinslerim de aynı tavrı takınsa, bu şımarık pelinsuların ecelerin hali ne olur?
Cümle içinde cevabını veriyor zaten.

Plajda herkes bikini ile gezerken dikkat çekmez ama sen toplu taşımaya göt loblarını gösteren şort ile binersen kadin erkek farketmez tüm gözler sana kayacaktır kimse kusura bakmasın.
Hayvan gibi bakanlar hariç.
rahatsız etmeden bakmakta bir sıkıntı yok bence. aksi takdirde kimse kimseye bakmamış olur, kimsenin kimseyi beğenme fırsatı olmaz. biraz da atla eşeği karıştırmamak gerek. taciz derken de bir bakışı bile taciz olarak algılamamak gerek.
(#43669291) herkes nefsine hakim olmayı kendine hakim olmayı öğrenmeli yoksa vahşi hayvanlardan zerre farkımiz kalmaz.
madem bakmayacaktık, niye çuval giymedin?

kadın veya erkek fark etmeksizin, biz insanlar başkalarına şık görünmek için giyiniriz. çünkü insan içine çıktığımızda kıyafetlerimizle görünürüz. dolayısıyla bakılmak istenmiyorsa açık giyinmenin hiçbir mantığı yok.
iş taciz boyutuna varmıyorsa, kimsenin kimseye bakmasında bir sakınca yok, ama kadın ne giyerse giysin taciz hakkın yok güzel kardeşim. Ayrıca konuyla alakalı birileri çok güzel bir kelam etmiş; “bana ne giyeceğimi öğretme, oğluna tecavüz etmemeyi öğret.”
zorunda mıyım diye kafa karıştırıcı bir cevap verilebilir.
bence evet, kişisel bir tercih.
açık giyinen kızlar beni çok tahrik ediyor. kapalı olan kızlar da çok tahrik ediyor. hepsi tahrik ediyor ama meme, göt, bacak görünce kendimi kaybediyorum off olsa da yesek.
-hayır! denilir.

atatürkçüyüm ve mini etek giyiyorum.

dağdan inmişsen, görmezden geleceksin.
evet, teşekkürler.
Ne kadar acik? Bir ornek gorselle aciklayin
zorunluluktan değil tamamen isteğe bağlı.