bugün

sevgisiz bir çocukluk geçirmek ve sonucunda ilgi çekmeye çabalamak.

yazık. üzülüyorum ben bunlara.
bence küfürü yemektir yazık valla.
“seni de sikerim enteyni de sikerim” düşüncesi.
Her açık eksi göte parmak hazzı verdiği için ibneler zevk içinde yapıyorlar. Umarım damarları sonuna kadar hissederler.
Gel beni silk demek istiyorlar.
Genellikle düşünceleri nedenli çok fazla eksilenen kişiler buraylan kimse ilgilenmiyor diye herkesi okumadan eksiliyor bu aralar. Günlük eksi verme hakkına sınırlama getirilmediği için yakında zaten az sayıda olan üyelerin çoğunu kaybedecekler. Bunlar kalacak burada.

Şimdi biri eheheh sen şimdi gör diyip açık eksi verecek değil mi bana? Ne güzel ha. Biz böyle basit şeylerden mutlu olamıyoruz diye bu haldeyiz işte. Düşünsene adam oradan veriyor eksiyi ahajsjsha diye kahkaha atıyor.

Eheh. Çok başka bir kafa sahiden. Erişmek zor.
açık eksilemek gerizekalı insan işidir kimse kusura bakmasın benim görüşüme veya yazdığıma karşıysan yeterli zeka seviyen varsa düzgün bir şekilde cevap verirsin tartışırız ama sende o zeka olmadığı için o kıt aklınca açık eksileyerek rahatsız etmek isiyorsun verecek cevabın yok yada cevap vermeye aklın yetmiyor sadece açık eksilemek geliyor elinden.
Açık artı gibi düşünmek gerek belki.
Çünkü ne demiş şair;
Gitdün ammâ kodun hasret ile cânı bile
Şlotüşalı lepetitmağseyye.
gizli geylik olsa ben de açık eksilerdim ama yapmıyorum. bu alenen ibnelik.

zaten gördüğüm kadarıyla genelde kadın yazarların başına geliyor. bu da kendini göstermeye çalışan umutsuz osbircilerin "sık sık yaparsam bana kızar ve belki buradan bir diyalog başlar" hevesiyle yaptıklarını gösteriyor.
Açık eksileme nasıl oluyor ki?