bugün

En troll benim kavgası var koşun.*
görsel

Ekleme: bir olay olmadı, yine olan bizim mısırlara oldu amk.*
nicki dolayısıyla önyargılı yaklaşıp gördüğüm yerde eksilediğim yazardı!

okumanın güzelliği burada ortaya çıkıyor. okudukça ironilerini görebiliyorsun, anlatmak istediklerini anlayabiliyorsun.
ben önyargılı bir insanım o yüzden eksiliyordum. siz benim gibi olmayın.

takip edin ve okuyun. gerçekten buna değecek bir yazar.
(bkz: eskilerden kim kaldı)
(bkz: çarpılacan çarpılacan)
bakınız vermek zorundayım.
afedersiniz ama,
(bkz: ahirette göte girecek başlıklar)
görsel
bloody azrael bloody azrael bloody azrael.
Annem olsaydı "Bok iç lan" derdi ama ben demiyorum.

Çünkü lanet olası hamfendi kişiliğim.

Depresyon moduna geçmiş can yazar. Sen değil seni geçirenler utansın ulan. Sen yine de çok dibe gitmeden çik oradan.

sigara tüm hastalıkların babası, az iç.
Ozel mesaj alımını kapatmış yazar bi de bana hesap sorcak niye cevap vermedin yazdıklarım gitmiyo sayko herif asd.
Regl oldugunda hic cekilmiyor.evet.

En sevdigimden.

Ne intihari lan!

Daha birlikte romeoculuk oyniciz.

Derhal yesillet amk!
Ben de diyorum niye tinychat açmıyor. Özledik be olum...
yahu size ne benim regl gecemden azıcık saygı yahu.*

bir yazarcık.

edit: ama fakat lakin neden eksileniyorum yine??
Bugün efsane muhabbette kaybolan pena ile instela.fm de eğlendiren yazarlar. Sohbet için teşekkürler dostlar. Her zaman bekliyorum. Şarkılar için de saygılar.
ilk geldiği zamanları bilirim bunun.
o zamanlar çekingen ve kalbi temizdi.

birgün kaybolan pena ile tanıştılar. kendini bozmaya o gün başladı.
bana bir entrymden dolayı yürürcesine bir mesaj attı bu çakal.
'' çok güzel yazıyorsun, harika yazıyorsun, çok seksisin v.s''
neyse efendim konuyu uzatmaya gerek yok. buna birkaç görsel attım erkek olduğumu anlattım.
atmaz olaydım abi.
nereden bileyim ''şey'' olduğunu?

mesajların ardı arkası kesilmedi.

en son evine gidip tamamen susturmayı düşünüyorum...
kadın ya da erkek olmanız önemli değil yürüyor abi durduramıyoruz.*
Yine mi içtin geldin sen kaç kere dedik sarhoş entry girme diye geçen gece oytuna yürüdün diyorum inanmıyo.
Jelibon borcum olan yazar.

Dostum daha eniştemin tükkanından jelibon çalacağız, lütfen ayık ol * .

görsel
her şeyin özetini bir paragafa sığdırmış, yazmayı yaşamak, yaşamayı yazmak onun felsefesi. sözlüğün değerli ve okunası yazarlarından. içimizden biri. kaybetmeye dair çok keskin ve dokunaklı tespitleri var. özete bakın:

--spoiler--
bir şakadan ibaretse hayatınız, dalınız kalmadıysa tutunacak, yalnızsanız kalabalıklar içinde, anlayamazsa kimse sizi, dünya küçülmüşse gözünüzde, ölümün kolay olduğunu düşünüyorsanız yaşamaktan, hayata karşı ne kadar dürüst olursanız daha da battığınızı hissediyorsanız dibe, hiçbir şey edemiyorsa artık sizi mutlu, en son ne zaman güldüğünüzü hatırlamıyorsanız içten, uyuşukluk hissi bile tatmin etmiyorsa artık, sadece göğüs kafesiniz değil tüm vücudunuz kaplıysa acı ile, göz yaşlarınız tükenmişse akmaktan, aldığınız nefes ferahlatmıyorsa ciğerlerinizi, soğuk işlemiyorsa teninize, ayırt edemiyorsa artık gözleriniz renklerin tonunu, hayat griden ibaretse, doğumunuza bile anlam veremiyorsanız, kalmadıysa umudunuz, kalmadıysa düşleriniz, terk edip gittiyse sizi idealleriniz, savaşmaktan mücadele etmekten yıldıysanız eğer ve yarına çıkamayacakmış gibi hissediyorsanız tam da benim bulunduğum yerdesiniz.
--spoiler--

ellerine sağlık.
Bu kalite buraya fazla gelir. Ama güzelmiş. Edebiyatı oldum olası sevdim. Yazım bazı insanların parçası sanki. Yazmak bence onlara iyi geliyor. iyi yazmalar.
sabah sabah oylamış insan. yazsınlar sözlükte. ama nickini değiştir ulan. sapık gibi hissttiriyor insana kendini.
şu sözlük hayatım boyunca en uzun süre iletişim kurduğum yazarlardan biridir.

kendisine karşı dile getirmesem de pek, çok severim onu.
2 yıldır buradayım; ilk zamanlarımda konuşmuştuk azrailin regl donemi ile. yani 2 yıldır tanıyorum diyebilirim bu adamı.
adamın dibidir. güvenilirdir. sağlamdır, entryleri gibi.
tek kusuru, kızdığında olayları biraz abartması. insanlık halidir, olabilirdir diyelim...

beni arkadaş ortamlarına katmıştır. sayesinde çok değerli yazarlar tanıma fırsatı buldum. teşekkür ediyorum.

çoğu yazar gibi kendisini sildirmemesi, olabildiğince aramızda kalması dileğiyle.

iyi yazmalar.
Tanımadığım bir yazardır.

Not;Kız mı? erkek mi? Onu bile anlamadım.
Tanışalı 2 ay oldu olmadı. Ama sürekli derdimi dinledi, anlattı, anlattırdı.

"Abi" kelimesini dolu dolu söyleten ve hak eden yazardır. Bir "abi" Eda'sıyla yaklaşır bana. " kardeşim " der, bir anda kardeşi olurum.
"Abi" derim, kızar bana. "Aramızda yaş farkı çok yok, deme olum bana abi" der.
Sonraki cümleye şöyle girer " kardeşim".

Bana bir abi Edasıyla yaklaştığın için teşekkürler azrail.

Biz cidden birbirimizle güzeliz be abi.
Sevilen, sohbeti güzel bir yazarımızdır. Sözlükte daim olsun.
Sevdiğim bayan bir yazar. Bir yanlışını görmedim henüz.
Ölmüş mü bu kadar entry girdiğiniz göre ölmüş olmalı.
Bir yazar. Hadi eyv.