bugün 1154 başlık

azmi karamahmutoğlu

1. 82
    ülkü ocakları eski başkanlarından... bir mhp kongresinde "artık illagaliteye geçiyoruz" diyerek ortamı şoktan şoka sürüklemiş ve nihayetinde asker kaçağı olduğu anlaşılmış zaat...
  2. 62
    ülkücü harekete çok emeği geçmiş bir kerdeşimizdir. allah razı olsun
  3. 33
    tam olarak, "illegaliteyi baslatiyorum, yikin kursuyu" demis ve hakikatten de yavru kurtlarina kursuyu yiktirmisti.
  4. 3-1
    aslen trabzonlu olup alparslan türkeş dönneminde ülkü ocakları genel başkanlığı yapmıştır. daha sonraki yıllarda tuğrul türkeşle birlikte hareket etmiştir. asker kaçağı olduğu abartılmış bir hadisedir. aslı da yoktur. chp kongresini eleştirerek biz bile bu kadar kötü kongre yapmamıştık demiştir.
  5. 9-1
    olaylı kongrede ettiği "artık illegaliteye geçiyoruz" lafı ile belleklerde kalmış new age abdullah çatlı. tengri bunun ve benzerlerinin şerrinden korusun
  6. 42
    devlet bahçeli tarafından sağlam bir vole ile saha dışına yollanan kimsecan.
  7. 51
    bir ara kıbrıs' ta mafyacılık oynar idi.
  8. 1997 yılında, devlet bahçeli nin galibiyeti ile sonunçlanan, olağanüstü kongrede, tuğrul türkeş in kaybedeceğinin keşinleşmesinin akabinde söz alıp yaptığı konuşma ile tarihe geçmiştir. ''bu pazarlıklı kongreyi tanımıyorum, artık hainlere karşı illegalite ilan ediyorum, fert olarak bunu başlatıyorum'' sözleri ile konuşmasını noktalamış, akabinde kongre salonunda arbede yaşanmıştır. ülkü ocaklarının kabul etmediği hiç bir aday mhp ye başkan olamaz şeklindeki söylemleri, devlet bahçeli nin mhp yi ve ülkü ocaklarını sokaklardan çekme stratejisi ile karşı karşıya gelince, partiden dışlanmıştır. en son olarak, tuğrul türkeş in kurduğu, aydınlık türkiye partisi başkan yardımcılığı görevinde bulunmuştur. fevri tavırları, farklı üslubu ile bugün bile büyük bir hayran kitlesine sahiptir. sağ görüş içinde azmi karamahmutoğlu hakkında, alparslan türkeş in mirası şeklinde bir kanı hakimdir. kendisinden sonra göreve, atilla kaya ve alişan satılmış gelmiştir...
  9. 1-1
    yetimhaneden yetişmiş bir adamdır.
  10. 00
    bir 4 nisan' da beşevler' de, alparslan türkeş' in mezarının yanı başında tartaklanmış, dövülmüştür. hem de dün kendilerine karşı illegalite ilan ettiği kimseler tarafından. demek ki illegalite ilan etmekte haklıymış adam.
  11. 00
    istanbul 3. bölge'de 16. sırada milletvekili adayı gösterilmiştir.
  12. 1-1
    alparslan türkeş'in ölümünden sonra parti başkanlığını kazanan devlet bahçeli'ye karşı kongre salonunun altını üstüne getirip "bu seçimi tanımıyorum, illegaliteyi başlatıyorum" dediği günleri unutup devlet bahçeli'nin kendisine bahşettiği istanbul vekil adaylığı ile bahçelinin sağ kolu haline gelmiş yiğit ülkücü! (bkz: ibrahim zübükzade)
  13. 1-1
    karizmatik duruşu cesur ve sert uslubu ile mhp nin geleceğidir. hitap kalibilyetinden yoksun bahçelinin engellemelerine (17.sıradan aday koyması)rağmen birgün mutlaka ama mutlaka partinin başına geçecektir.
  14. 1-1
    mhp istanbul il başkanlığına adaylığını koyduğunu açıklayan karizmatik ve bütün lider vasıflarını taşıdığına inandığım ülkücü.

(bkz: yaşasın hainlere karşı illegalite)
  15. 00
    yalnış hatırlamıyorsam, bir il teşkilatı toplantısında "beni illegaliteye davet etmeyin" diye bağırıp, yandaşlarına "burayı yıkın, dağıtın" diye talimat vermişti. kalabalık grup, bu talimat üzerine ortalığı tarumar etmişti.
  16. 00
    Başbuğ zamanında son ülkü ocakları genel başkanı.
  17. 00
    mhp istanbul il başkanlığı için dün adaylığını açıklamış olan ülkücü camianın önemli isimlerinden. 15 temmuzda il başkanı oma ihtimali kuvvetlidir kanımca...
  18. 00
    Mustafa çalık'la şöyle bir tartışma yaşamış kişidir. http://www.dailymotion.co...fa-caly_news#.UYZiVqIqzm4
  19. 11
    asker kaçağı, cep milliyetçisidir.
  20. 1-1
    gayet bilgili, deneyimli, ülküçü olduğuna şaşırdığım, halk tv 'de program yapan siyasetçi.