bugün

ülkücü harekete çok emeği geçmiş bir kerdeşimizdir. allah razı olsun
tam olarak, "illegaliteyi baslatiyorum, yikin kursuyu" demis ve hakikatten de yavru kurtlarina kursuyu yiktirmisti.
aslen trabzonlu olup alparslan türkeş dönneminde ülkü ocakları genel başkanlığı yapmıştır. daha sonraki yıllarda tuğrul türkeşle birlikte hareket etmiştir. asker kaçağı olduğu abartılmış bir hadisedir. aslı da yoktur. chp kongresini eleştirerek biz bile bu kadar kötü kongre yapmamıştık demiştir.
olaylı kongrede ettiği "artık illegaliteye geçiyoruz" lafı ile belleklerde kalmış new age abdullah çatlı. tengri bunun ve benzerlerinin şerrinden korusun
bir ara kıbrıs' ta mafyacılık oynar idi.
bir 4 nisan' da beşevler' de, alparslan türkeş' in mezarının yanı başında tartaklanmış, dövülmüştür. hem de dün kendilerine karşı illegalite ilan ettiği kimseler tarafından. demek ki illegalite ilan etmekte haklıymış adam.
istanbul 3. bölge'de 16. sırada milletvekili adayı gösterilmiştir.
alparslan türkeş'in ölümünden sonra parti başkanlığını kazanan devlet bahçeli'ye karşı kongre salonunun altını üstüne getirip "bu seçimi tanımıyorum, illegaliteyi başlatıyorum" dediği günleri unutup devlet bahçeli'nin kendisine bahşettiği istanbul vekil adaylığı ile bahçelinin sağ kolu haline gelmiş yiğit ülkücü! (bkz: ibrahim zübükzade)
karizmatik duruşu cesur ve sert uslubu ile mhp nin geleceğidir. hitap kalibilyetinden yoksun bahçelinin engellemelerine (17.sıradan aday koyması)rağmen birgün mutlaka ama mutlaka partinin başına geçecektir.
mhp istanbul il başkanlığına adaylığını koyduğunu açıklayan karizmatik ve bütün lider vasıflarını taşıdığına inandığım ülkücü.

(bkz: yaşasın hainlere karşı illegalite)
yalnış hatırlamıyorsam, bir il teşkilatı toplantısında "beni illegaliteye davet etmeyin" diye bağırıp, yandaşlarına "burayı yıkın, dağıtın" diye talimat vermişti. kalabalık grup, bu talimat üzerine ortalığı tarumar etmişti.
Başbuğ zamanında son ülkü ocakları genel başkanı.
mhp istanbul il başkanlığı için dün adaylığını açıklamış olan ülkücü camianın önemli isimlerinden. 15 temmuzda il başkanı oma ihtimali kuvvetlidir kanımca...
Mustafa çalık'la şöyle bir tartışma yaşamış kişidir. http://www.dailymotion.co...fa-caly_news#.UYZiVqIqzm4
asker kaçağı, cep milliyetçisidir.
gayet bilgili, deneyimli, ülküçü olduğuna şaşırdığım, halk tv 'de program yapan siyasetçi.
zafer partisi istanbul bykşhr bld başkan adayı.
Oyum sana helal olsun.
Yılmak yok bu şekilde devam!
Oyumuzu vereceğiz.
görsel
görsel