bugün

aysun kayacı'nın pasif heteroseksüel yurdum insanına pazarlandığı reklam filmi. pepsi max ise yanında afrodizyak enerji içeceği olarak ikram ediliyormuş.

(bkz: aysun kayaci li pepsi max reklami)
bir vatandaşın pepsi max içtim aysun kayacı beni öpmedi diye mahkemeye verdiği reklam filmi.
Çobanlarla alıp verememesini bir kenara bırakırsak yurdum insanına yaranmak üzere yapılmış ve kendi özüne dönme çabasını hissettiren henüz izleyemediğim reklam filmi. Aysun "bacımız" bu yolla belki küstürdüğü çobanlara ve türk halkına ne kadar "zeki", "hoş" olduğunu gösterebilir.
pepsi max içenlerin aysun kayacı tarafından memnun edildiği reklamlardır.

ilkini izlemek için;

http://www.reklamlar.tv/rtv/sin/one/N/P_P/rv/BHGID/
aysun kayacı nın erkeklere zevk vermekten başka bi boka yaramadığını anlayan reklamcıların bunu kullandığı reklamlar silsilesi.
fantezi objesi olarak o kadar kişiyi öptükten sonra bulaşıcı hastalık kapma riskine maruz kalınabilecek reklam filmi. Ayrıca reklam'ın hitap ettiği cinsiyet, yaş ve ırk özelliği açısından ülkede yaşayan hemcinslerinin almayacağı üründür. Bu durumda 18 yaşın altındakilerede satılamayacaktır. sonuç olarak pepsi'nin satışlarının düşmesine, hastalıkların artmasına sebep olabilecek "useless" reklam filmi.
(bkz: Aysun kayacı gerçekten öpüşüyormu)
(bkz: aysun kayacının sevgilisi olmak)
(bkz: fetişizm)
(bkz: aids)
(bkz: agzima tukureyim)
tüm pepsi max içen erkeklerin abazan olarak düşünülmesine neden olan reklamdır.
(bkz: pepsi içmekten soğutan nedenler)
(bkz: içtim pepsi max ı öptüm karl marx ı)
(bkz: oral reklam)
bütün çobanlar pepsi max içmeliler yüce kayacı'ya ulaşabilmek için.*
demodeleşmiş,yerini adriana limalı reklamlara bırakmış reklam dizisi.