bugün

Yapılacak en saçma şeydir. Yapmayın kimseye. Bir insan gitmek istiyorsa bırakın gitsin. Çünkü kafasında sizi zaten bitirmiştir. Size karşı artık bir önyargısı vardır. einstein'in da dediği gibi " önyargıları kırmak, atomu parçalamaktan daha zordur".

Hayatınızı yoğun bir stres altında yaşamak istemiyor iseniz, bırakın gitsin.
erkekliğe sığmaz. yarrama kadar yolun var denmelidir.
+ Ben ayrılmak istiyorum.
- Dur, gitme..
+ Tamam.
- Tşk
+ Öd.
Sülük müsün mübarek azıcık gururun olsun aşıksan da acını içinde yaşa gitmek isteyene zorbalık etme çok itici tiksinç aşkın sevginin saygının hiç mi anlamı yok sen daha uzağa git bırak gitsin dönerse senindir gidene mani olma yürümez artık o iş gitmek isteyenin makul sebepleri vardır illaki kimse durup dururken ilişkisini noktalamak istemez bi şapkayı önüne koy düşün ne haltlar yediğini gitsin bırak Allah aşkına aciz misin sen .
Boğazın düğümlenir çaresizliğin doruğundasındır yazık be.
Boş işler.
gereksizdir.
denmez.

kendi isteğiyle kalmayacaksa ne anladım ben o kalmaktan?
ne için yalvardığını kanıtlaman gereken durumdur.

''Bırak Seni Ölümüne Seveyim''

https://youtu.be/8S8Iz0mGs_U
acizliktir, gitme hakkını kullanmak isteyenin özgürlüğünü kısıtlamadır, yeri gelir ağlatır, evet.
onursuzluktur.
incirler olana kadar kalsaydın bari...
bir klasiktir ancak her dönem oynanacağı bu rolün çağdaş bir tarafı da vardır.
çok acıyo sikme demekten beterdir. denilmez.
her kalbin yaptigidir. kimisi icinden soyler, kimisi iki elinden tutar gozlerinin icine bakarak soyler. kimisi gider kimisi kalir. seven her zaman kalir ya da doner sevmeyenle zaten isin olmaz. canin yanar ama unutursun. seviyorsa sen de unutmazsin o da unutmaz. doner.
gitmek isteyen kişiyi hayattan soğutmaktır. demeyin.
Gerçekten seviyor isen denir, ama sevgiliyi de gitme gitme diye de hayattan bıktırmamak gerekir. Erkeğin delikanlısı kavgada, sevgilinin kalitelisi ayrılıkta belli eder kendini.
Asla demeyeceğim şeydir.
gitme desen kaç yazar, ikna etsen kalsa kaç yazar. o söz söylendikten sonra dönüşü yoktur. ok yaydan çıkmakla kalmamış, hedefini bulmuş demektir. zor iş amk.
Bir kere yapılmış olan hatadır. Poposunu nirvanaya ulaştırmada bir numaradır.
Yapmayın.
yürek ister. Eğer gerçekten seviliyorsa gitme denir. Bazılarına göre kendini küçük düşürmek bu. Ama gerçek aşkı bulduğunuza inanıyorsanız onu bırakmayın peşinden koşun.
Gitmek isteyene "gitme, kal" denmez,
"güle güle" denir.
yanlış olandır.

siktir git denilmeli ki acıyı o çekmelidir.
şu günlerde içimden defalarca söylediğim sözdür. içimi acıtsa hala seviyorum onu sözlük, geri dönmeyeceğini bile bile bekliyorum. dışarıya göstermek zorunda olduğum bir gülen yüz çiziyorum her gün. nasıl bir başlık bu sözlük...halil sezai modundayım.
ahmaklıktır. an itibariyle gitmese bile eninde sonunda gidecektir. Kendinizi yormak beyhudedir. Cehennemin dibine kadar yolu vardır. Arkasından okkalı küfür etmek insanı rahatlatır. Ruhu kanatlandırır. Ferahlatır.
güncel Önemli Başlıklar