bugün

bazı bayanlarda çok hoş durur.1988 yılında bayanlar arasında moda olmuştu.gedik diş adı altında bir salgındı.
bazı insanlara hiç yakışmaz malesef.
(bkz: ajdar anık)
kadınların vucuduna öperken akupuntur etkisi yapar
-iki dişinin arası niye açık mahmut?

*çok yalan söyledim perihan
bu kusurunu oyunculuk yeteneği ile kapatsada, true blood dizisinde oynayn anna paquin'de ayrık dişliler katagorisindendir. her konuştuğunda, her güldüğünde, kısacası her repliğinde gördüğümüz muhteşem(!) ayrık ön dişlere sahiptir.
hiç kafaya takılmaması gereken, çok küçük bi ayrıntı. kimi insanlara yakışır diyemeyeceğim çünkü eğer birisi ayrık dişliyse ayrık diş ona zaten yakışıyordur. hem madonna da ayrık dişli ama bütün dünya onu dinliyor.
ayrık dişe sahip olan insanları şanslı oldukları söylenir. (bkz: moral düzeltmece)
devletin çeşitli kademelerine gelmeye mani değildir. (bkz: süleyman demirel)
aman allahım bu benim diye sazanlama daldığım başlık.ama nasıl da yakışıyor bana anlatamam. * *
batıl inançlara göre şanslı olmaktır. antitezler de mevcuttur.

(bkz: poşet)
pilav yerken dişlerin arasına pirinç kaçmasına mahal verir. *
arasina sigara izmariti sokanlar oldugu gibi disleri birbirine yaklastirmak icin seffaf lastik takan insanlar grubunun birer neferidirler. siz de farkettiniz mi bilmem ama? biraz oksimoron tiplilerdir hemen hemen hepsi.ha sevimli ve seksiler mi ? hastasiyiz.

(bkz: yaraticilikta karadenizliyi gecmek)
(bkz: butun ayrik dislilerin karadenizden cikmasi)
20 entry konusu olmuşken madonna'nın anılmadığı durum. hepimizin şapkasını önüne koyup düşünmesi gerek. *

edit: headacheda'dan özür dileyerek günde 12 saat çalışmanın yol açtığı görme kaybını hatırlatmak isterim.
(bkz: vanessa paradis)
çok yakışıklı duran erkeklere ayrı bir yakışıklılık katar kızlara da ayrı bir güzellik katar ayrıca seyrek dişlilerin yalancı olduğu ama ileride çok zengin olacağı söylenir büyüklerimiz tarafından.

haksız da sayılmazlar hani;
(bkz: madonna)
(bkz: tarkan)
(bkz: ferdi tayfur)
(bkz: cüneyt arkın)
(bkz: hakan ural).