bugün

Şeyma subaşı'nın boşandıktan sonraki durumu. Paraya bak be. 10 milyon da tazminat almış. Bu kadar parayı hakedecek ne yaptı acaba bizler köpek gibi çalışıp vatan millet için faydalı olmaya çalışırken?
insanın nafaka alası geliyor be...

Edit: tövbe estağfurullah.
sabah 120 dediydiniz, 125 mi oldu şimdi?

aradaki farkı asgari ücretli 3 ayda kazanamıyor amk.
vay be cidden acun da akıl yok.
şekli falan daha değişik demek ki.
Yol, yemek ve sigorta da varsa tadından yenmez. Aga bu rakam doğru mu cidden? Hayır bu parayla devlet memur maaşı öder. O bakımdan.
Acun benimle nafakalanır mısın?
1000 liraya ne kulaklıklar var düşünsene onlardan 125 tane alabiliyosun her ay, hayatımda 125 bin lira görmedim napıyım ben de böyle bir fakirim. hayalim bile çöp.
çenesi yorulanları gün yüzüne çıkaran "gereksiz ötesi" gündem maddesi.
iste nolsun bugün de 4 şehit verdik falan.. yok ya çok önemli değil, adam yeni evliymiş, çok da yakışıklıymış, düşmeye son saniye kalana kadar başarılı bi uğraş verip sivil halkın canını kurtarmış.. bildiğiniz gibi rutin mesele ya pek uzatcak bişey yok aynen..

125 mı almış a aaa ciddeen miii...
ünlü kişiler gelirini azaltmamak için evlilik sözleşmesi yapmalı bu yüzden. yoksa adamı böyle soyarlar.
Hayatınızda sadece er kişinin eksiliği olacaktır onun yerinide dolduracak milyonlarca insan var zaten!
acun abi ben cinsel tercihlerimi değiştirip , gerekli estetik operasyonlarla istediğin gibi bir hatun olmaya karar veriyorum abi. lütfen elimden tut. survivora katılırım yemek yaparım evlenirim şarkı söylerim ne olursa yaparım abi lütfen mesaj at.
acunla geçen 18 ayın güzel ödülü...
adami biz zengin ettik. simdide atip tutuyoruz.

sehitlerimizin ailesine sabri cemil dilerim.
Türk hukuk sisteminin kadınlar lehine pozitif ayrımcılığı doruk noktasına çıkardığı uygulamalarından birisidir.

Ortalama 80 yıllık bir ömrün sadece 1 yılında birisiyle evli kalıp kalan bütün ömrü boyunca ayda 125 bin ödemek zorunda kalmak adalet falan değildir.

Ortada ortak edinilmiş bir mal bile yoktur amk.Bu kadının acundan ayrı gezdiği günleri çıkarsan acun bunu 3 ay yüz yüze görmemiştir toplasan.
Haramdır, kan olur, irin olur, haram olur, zıkkım olur.

Asalaklığı bırakın hanımlar, evlilikten soğuduk, tenekeden uzuvlarınıza, altın değeri biçmeyin.

Altın olsaydı onlar, aksaraydaki tüm hayat kadınları kuyumcu açardı.

Ömür boyu nafaka zulmüne son ver ey devlet.
Canımıza ot tıkadın.
yuh amk bu parayı rüyamda görmedim.
10 milyon dolar da tazminat almış mk nafaka onun için cep harçlığı.
bir nafaka bedeli.

ne kadar alakasız da olsanız laf dönüp dolaşıp oraya geliyor bazen. her gün adamın kanalını izliyoruz bizde sizler gibi. 125 bin tl nafaka alıyormuş dedi hanım. ney falan derken işte haberi söyledi. vay anasını falan dedim her ay bir ev neredeyse hesaplar hesaplar. tam o sırada hanım dedi ki şöyle düşün kadının bir elbisesi zaten yüz bin tl dedi. e o zaman azmış dedim. yazık günah çocuklara. yeni kurban kim olacak acaba dedim de alan razı satan razıymış.

bu arada olsun canım çağdaş ve laik, modern canım türkiyemizede böyle bir tablo yakışır zaten. sizene kardeşim ister evlenirler ister boşanırlar. çocukları mı. ne çocukları. boşver sen çocukları. onların bakıcısı var hem. allah'ın kuralları mı. kardeş ay pardon bayım sen ne yaptın oldun olası ahlak falan da de bari tam olsun.
O sesin parasını Şeyma ya bağlamıştır. Nasıl olsa bisürü var.o salak programlar izledikçe daha kimseleri zengin edeceğiz.
Bence bunlar çok net para kaçırıyor devlet arastirmali yoksa adliyeden çıkarken ikisi de o kadar siritmazdi kesin bi bokluk var.

Yoksa kimse bir planı olmadan bu kadar çabuk bosanamaz. Millet hala seyma ya oh iyi olmuş diyiverip dursun neyi gizlemeye calistilarsa çok iyi üstünu kapatıp tıkır tıkır hallettiler.
Nafaka değilde büyük bir şirketin kar ortaklığı gibi birşey bu.
Acunun artığı bile Türkiye başkanından fazla aylık alacak.
Acuru boykot sebebi olmalıdır.
Fındık kadar organ hiç bu kadar değerli olmamıştı.
güncel Önemli Başlıklar