bugün

(bkz: prostat)
erkeklerin yapmak zorunda olduğu eylemdir. * *
sıçrayan büyük küçük idrar damlalarıyla ayakkabıların, pantolonun paçalarının, tuvalet musluğunun, kenefin kendisinin ve çevresinin, duvarların kirlenmesine sebep olan davranış.
mümkün oldugunca kacinilmasi gerken durumdur. hangimiz tuvalete girdigimizde klozetin üzerine daha önce isemis bir ayiya küfür etmedik acaba? saglik yönündende sakincalidir, prostata yol gösterir.
kızların da böyle bi hakka sahip olmasını isteyen bir firma, huni şeklinde karton kutular üretmiş. Işe yaradığına dair duyumlar aldım.
hem tıbben hem de dinen yapılmaması gereken bir eylemdir. nedenlerinden biri erkeklerin korkulu rüyası prostat hastalığıdır ve erken tedavi olunmazsa ileride sorun çıkaracağı açıktır. en iyi tedavi şimdiden alınan önlemdir.
(bkz: götten işemek)
dünyada ki insanların yarısından fazlasının beceremediği meziyet yaşasın erkekler!!! yaşasın ayakta işemek!!!
peygamberin tavsiye etmediği; prostat hastalıkları riskini artıran eylem.
prostata neden olabilecek eylemdir. daha az ve daha kontrollü yapılmasında fayda vardır.
ayakta işenmesi sonucu üzerinize, idrar damlacıkları sıçrar bunlar ellerinize, saatinize, kemerinize vs... yerlere bulaşır hatta bu mevzuyu pisuvarda değilde alaturka tuvaletde gerçekleştiriyorsanız yüzünüze kadar sıçraya bilir** oturarak işeyince bunlar olmuyor mu? Olmaz mı efendim, olmaz mı?! diyor, devam ediyorum,
olur tabii
o zamanda nerelere sıçraya biliyorsa, sıçrar tekrar. aynı şekilde bu seferde yüz hatlarınız tehlikede...
yani işemek o kadar da basit bir mevzu değil!
Bu yüzden işenirken, tuvaletten çıkınca tamamen temizlenmeniz gerek çünkü her halükarda üzerinize sıçratıyorsunuz, bunu önlemenin tek yolu tuvaletde sıçramayı yönetmek,
değil tabii ki!

damlacıkların sıçramasının muhtemel olduğu yerlerin, hemen, bir standart tuvalet içerisinde temizlenebilir yerler olmasına dikkat etmek. bu da pacaları ve çorapları çıkartıp, oturu pozisyonda bevletmek yani işemekle mümkün gözüküyor. çünkü derinize sıçrayan şeyleri kolayca yıkarsını ve üzerini örtersini, ardından hiç bir şey olmamış gibi, böyle bir adraksiyonu başkası yapsa aklınız duru dehşete düşermişsiniz gibi çıkar gidersiniz.

yıkamaz iseniz ne olur? Siz o pislikleri, idrar parçacıklarını ordan oraya taşımış olursunuz. yeri gelir bağdaş kurar oturursunuz, eliniz bacağınıza gider orda da Allah korusun ağzınıza! Onu bırak, ayakta işedin, yüzüne damlacık geldi diyelim, dudaklarına vs sende gittin öptün karını, kızını, kardeşini, yiğenini. ne oldu? diye soruyor ve kameralaralarımızı olay yerinde bulunan muhabirimize çeviriyoruz evet söz sende...

-evet ne olucak derken, olan oldu! Ayakta işeyen pis herif hastalık riskli pislikleri ve idrar damlacıkları ile gördüğünüz gibi mikrop saçıyor. Kızını öpüyor, halasını, amcasını, karısını hatta ve hatta yaşlı annesini bile yanağından öperek bu mikroplara maruz bırakıyor
------>*işte o öpücük -----> işte o dudaklar. evet sayın seyirciler olay yerinden naklen yayınımız devam edicek....

-yani kadınlar temiz erkek hanginiz istemezki! Bu yüzden bu mevzuya erkelerinizin dikkat etmelerini sağlayın?*
Erkekler sevdiklerinizi düşünün! *

bir zamanlar bir arkadaşım "kabir azabının büyük bir kısmı tuvalet temizliğinden gelirmiş" diye belirtmişti.*
prostat hastalığına neden olabilecek hareket.
sabah kalktıktan sonraki en büyük zevk.
5 şişe biranın ardından sol eli duvara yaslayıp yapmak makbuldur.
önü düğmeli şortlar ile gece uyku sersemi hemen cıkartıp penisi 2 dk da işeyip yatağa gitmemizi sağlayan eylem.
ayakta su dökmesine rağmen, gel pisi pisuvar, kullanıma müsait olmasına rağmen, a dörtle ağzını, pisuvarın, arızalı yazısı ile, bi kitap gibi kaplıyolar biliyosun, o yüzden müsait müsait diyom ha, anla, ehe ehe, neyse ne diyodum lan, çişin, kakanın geri gitmesi gibi, dile dökeceklerim geri mi gitti leyn şimdi, biraz bekliim o vakit, evet geliyo gibi, geliyo, geldi gibi, hah geldi, lan yine kaçtı amk. şakka lan şakka geldi devam ediyorum ehe ehe, klozeti veyahut alaturkayı kullanan adamlar, yazıyı baştan bi daha al istiyosan ehe ehe, oy oy oy sıkıldım valla, bu ne bee, elalemin s.kine bile dil uzatır gibi hissettim kendimi, iyisi mi, ben bi wc yapayım, sen de, s.kime dil uzatır gibi oldum dememden kendine şaka çıkar. ehe ehhe.
sağlık açısından zararlı olduğu söylenen durum.ama bir o kadar da kullanışlı.
asıl, biz erkeklerin oturarak yapması gerekirken, şu edinilen alışkanlığa bak.kolaylığı var ama. hızlı rahatlamak için prostat feda edilmemeli.
alafranga tuvaletlerde kızların da başvurduğu işeme yöntemi.
Ayakta işemek, erkek özgürlüğünün ve üstünlüğünün bir numaralı unsurudur.

(bkz: selahattin duman)
Zevklidir.
Önce çişinizin gelmesi gerekir. Biraz bekleyin.
Sonra en yakın tuvalete koşun. Klozet veya pisuvar olmasını öneririz. alaturkada etrafa sıçrıyor, denedim.
klozeti önünüze alın. tam iki bacağınızın ortasında olsun.
pantolonun fermuarını açın. Eğer eşorfman giyiyorsanız, eşorfmanı biraz aralayın.
Sikinizi dışarı çıkartın. testisleriniz içeride kalabilir.
Ve işemeye başlatın. Tam su bulunan yere işemek, çıkan şşşrr sesinden dolayı size zevk verecektir.
Sonra osurup sıçın. şaka şaka... Pantonulu çekip işinizi bitirin.

Dikkat edilmesi gereken hususlar

1-Kesinlikle işerken mastürbasyon yapmayın. ben denemiştim, spermli sidik, hiç iç açıcı değil.

2-pisuvarda işerken, pipinizin görünmemesine dikkat etmeyin. Evet, etmeyin, bu sizi küçük düşürür. Hele arkadaşlarla tuvaletteyseniz.
+seninki benimkinden büyük mü lan?
-ya olm bakmasana yaa!
+tamam bee, yedik sanki.
-yiyebilirsin o olur.

3-fermuarı çekerken dikkatli olun. zira bu şekilde sikini kaybeden çok insan var.
kızların yapmak isteyip yapamadığıdır.
en kötüsü de fermuara sıkıştırmak.
misafir yaptığında daha da iğrenç bir iş haline gelen davranış.

-lütfen, oturarak işer misiniz? teşekkürler.
+öncekinde ayakta işemiştim ama şimdikini dediğin gibi yaparım. korkma, zaten her tarafına su döküyorum.
-senin ... öküz.
ayakta bevl etmek (edeb dahilinde yazılmamışı işemek) ilerleyen yıllarda prostat kanseri gibi lanet bir hastalığa, cinsel organ bölgesinde kokuya sebebiyet veren bakterilerin türemesine, organın tam boşaltım yapamadığı için idrar yolları iltihaplanması gibi erkek adama zul hastalıklara yol açtığından kaçınılması gereken bir davranıştır.

ayriyeten kabir azabına sebebiyet verir. ancak bu konunun izafi tarafı. her şeyi dine göre yorumlamadan evvel bilimsel taraflarına bakmakta fayda var. bu modern koruyucu önlemler dine aykırı değilse, dininle guru duymalısın. her ne kadar inançlı bir insan olsam da, inanmayanlar için kabir azabı diye bir mevhum yok. açıklarken bunu dikkate alayım dedim.
küçükken annem ve babamın, oğlum ayakta işeme müslümanlar ayakta işemez, şeytan süpürge tutar etrafa sıçratırsın, üstüne gelir, demesinden sonra ayakta işeme alışkanlığımı bırakmıştım çok ufak yaşlarda, şimdi bilim ayakta işemenin neler doğuracağını bizlere göstermektedir, islam dini temizliğe ve sağlığa önem veren bir din olduğunu tekrar hatırlamamıza neden olmuştur...
güncel Önemli Başlıklar