bugün

açılmıştır.

gelsin babaanenin elleriyle ördüğü peluş çoraplar gitsin termoforlar. mis gibi sezon.
an itibariyle sallamak suretiyle ısıtmaya çalıştığımdır. hafif his kaybı olduğundan sıcakta da üşüyor.
En sevdiğim sezon, kimsenin dışarıya çıkmadığı muhteşem sezon. Donmak istiyorum.
çetik giyilmesi gerekir. ben giydim rahatım. altında da kalın çorap.
karasal yani iç anadolu ikliminin ani sıcaklık geçişlerine ayak uyduramayanların daha bir içinde bulunacağı sezon.
el ve kolların da üşümesi eklendiğinde, benim de dahil olduğum durum.
Dedem bu süreçte yün çorabın üstüne mes giyermiş.
tatlı bir sezondur aslında. neden? hatununuzun ayağı üşür size de onu ısıtmak düşer yatakta. girersininiz koyun koyuna aman sabahlar olmasındır.
En güvenilmez Cadı ayları.
Mart Nisan Mayıs.
güzel ve bakımlı ayakları olan hanımlara bu dertleri için memnuniyetle yardımcı olabileceğim sezondur.
tam olarak (bkz: rüzgardan uyarılan erkek meme ucu)
mevsimi.
kadınların kronik sorunudur, vücut ısım yüksektir, ayağı üşüyenlere ısıtma hizmeti verebilirim...
umarım kadınların ayaklarını sergilemekten vazgeçeceği sezon olur.

kendini sergilemeyi bu kadar seven başka bir tür yok.
tuvalete gitme sıklığının arttığı sezondur aynı zamanda.
1 Ekim'de 2019-2020 sezonu açıldı.

Bugün evden çıkarken spor çorabı gitmiştim. Içim rahat etmedi, çantama normal bir çorap koydum çıkmadan.
En büyük korkum şu ara hasta olmak.

Gunesealdanma.Org
Ankara kuru ayazında arabası olmayan kardeşlerime şimdiden geçmişler olsun diliyorum zor zor..
maalesef bazı insanlar için hiç bitmeyen sezondur.
Kediyle çözülecek bir sorundur. Kedi evlat edinin onlar ayakta uyumayı severler. Yumuşacık, sıcacık bir can daha ne olsun...
güncel Önemli Başlıklar